TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
368 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Suat ÇAKICI
  • ADRES: Gürpınar Merkez Mahallesi Yucel Sokak İkiler Apartmanı Dükkan 1 Beylikdüzü İstanbul
  • TELEFON: 0212 880 09 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

BAKIM

Kaliteli ve iyi çalışır bir asansöre sahip olmak demek, sadece iyi bir firmaya montaj yaptırmak demek değildir. Asansör satış sonrasında servis hizmetine önem verilmesi gereken ürünlerden biridir. Firmamız satış sonrası departmanı ile bu servisi komplike bir şekilde süratle sağlar.

İyi bir servis teşkilatı, en az iyi malzeme ve iyi montaj kadar önemlidir. Bu bağlamda firmamız 212 Asansör uzman teknik ekibi, portföyümüzdeki kayıtlı tüm asansörlerin periyodik koruyucu bakımını titizlikle yapar.

Asansörlerde ani bir arıza olması halinde gelişmiş sorumluluk bilincimizle, arızayı en kısa sürede ayrı bir arıza ekibi ile müdahale ederek gideririz.

 

ARIZA

Firmamız İstanbul basta olmak kaydı ile Türkiyenin her bölgesine servis vermektedir. Hastane ve fabrikalara  7/24 ariza servisimiz mevcuttur. İstanbul  içerisinde arizalara araçlı servislerimiz en geç 2 saat içerisinde müdahale etmektedir. Asansörün arızasına müdahale eden  ekipler bina yetkilisine imzalı olarak ariza bildirim formu vererek ,asansörün aylık ariza seyri ve nedenlerini takip ederler.Bir sonraki ariza kaydı ile karşılaştırarak önlemlerini alırlar.

 

MONTAJ

Asansörler, kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun asansör montajı dikkatli yapılmadığı takdirde zaman içinde görevlerini aksatmaya başlar. Sık sık ortaya çıkan ve temelde asansör montajındaki hatalarından kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak maddi ve manevi bir yük haline gelir.

Oysa iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itina ile monte edilmiş bir asansörün (periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde) düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur. Bu gerçeğin farkında olan firmamız, asansör montajı aşamasında işe en üst düzeyde özen gösterir.

212 Asansör, iş için belirlenen süreyi iyi değerlendirir ve montajın her evresinde gerekli kontrol ve denemeleri yaparak sonraki aşamalarda karşılaşılabilecek aksaklıklara engel olur.

Şantiye nerede olursa olsun, asansör montajı gereken sıklıklarda yetkili mühendislerimiz tarafından kontrol edilir; varsa işi aksatan sebepler incelenir ve bu sebeplerin zamanında bertaraf edilmesi için gereken her türlü önlem alınır.

Bu titizlik sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden önce yapılmakta ve ortaya temiz bir iş çıkarılmaktadır.

 

REVİZYON

Asansörlerde arabalar gibi ekonomik ömürlerini zamanla tamamlarlar. Mekanik aksamlar yıpranır ve arızalara neden olur. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir.

Asansörleri güven içinde ve en iyi performansla kullanabilmemiz, sağlıklı işleyen servis ve modernizasyon süreçlerinin birbirleriyle ilişkili yürütülmesi sonucu gerçekleşmektedir. 212 Asansör gelişen teknolojiye paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.