TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
250 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: adem temirelli
  • ADRES: beşyol mahallesi cami sokak no24/4 e5 yanyol
  • TELEFON: 0 (850) 203 3660
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2002 de sektöre adım atmıştır bilgi ve tecrübe birikimleri ile ADM asansör 2015 yılında asansör sektöründe faaliyete başlamıştır. Geçen bu süre içerisinde malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu, günden güne geliştirip güvenli bir marka olarak ADM Asansör ’ü siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. CE belgesi ile güvenliğe vermiş olduğumuz önemi tescillemiş ve yapmış olduğumuz revize ve montajlarda iliştirdiğimiz CE işareti ile, asansörlerde güvenliği üst noktalara taşımış bulunmaktayız.
İstanbul genelinde 3 araçla verdiğimiz mobil servis hizmeti ile asansör servis taleplerine çok iddialı bir sürede cevap vermekteyiz.
Servis elemanlarımıza verdiğimiz düzenli eğitim programları ile yaptığımız işlerde, güvenlik seviyesini üst noktalara taşımaktayız.
Hizmetlerimiz
Yeni bir elektrikli İnsan ve yük asansörünü , EN 81-20 , Hidrolik tahrikli insan ve Yük asansörünü, EN 81-20 standardında, CE işareti iliştirmekteyiz.
Eski asansörlerin kısmi veya tümden yenilenmesi YEŞİL VE MAVİ işlemlerini TS EN 81-80 standardı çerçevesinde yapmaktayız .ISO Kalite Güvence Sistemi kriterlerinde 7/24 nöbetçi servislerimizle hizmet vermekteyiz..

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek