TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
312 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Şehitler Caddesi Vatan İş Merkezi Kat:7 Merkez / RİZE
  • TELEFON: 0464 217 50 50
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ RİZE

FİRMA HAKKINDA

2004 yılında Rize’ de kurulan . AYSAN GROUP Sektöründe lider olmayı ve siz müşterilerinin güven ve takdirini kazanmış kaliteden ödün vermeyen konusunda profesyonel çözümler üretmeyi başaran bir firma olmuşdur. Telekomünikasyon Bilişim Mühendislik konularında faaliyet gösteren kuruluş  AG ASANSÖR – AG LOJİSTİK –  AG -140 KİMYA PETROL ÜRÜNLERİ  gibi iş alanlarında  faaliyet göstermektedir.

Kullanmış olduğu teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde başarmış olduğu çözümler ile hizmet  vermiş olduğu müşterilerin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmışdır.

Bir çok kurum kuruluş yada şahıs müşterilerimizin istediği kriter olan bilgi ve hizmetin kontrolü, ayrıca harcanan zaman ve finansal kaynakların israfını ortadan kaldırmış müşterilerine ” Sadece isteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmışdır.

AYSAN GROUP bünyesinde kurulan AG ASANSÖR, ait olduğu grubun gücünden kazandığı ivme ile, asansör sektöründe etkin çalışmalar yapmaktadır.

Misyon edindiği kalite ve güven standardı ile projelendirme, üretim, montaj ve satış sonrası hizmet kalitesiyle KARADENİZ BÖLGESİ ağırlıklı, türkiyenin her bölgesinde etkin çalışmalarını sürdürmekdedir.

AG ASANSÖR YÜRÜYEN MERDİVEN SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek