TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
235 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ERDEM ZORLU
  • ADRES: İçerenköy Mah. Mutlu Sok. Fırat Apt. No:26 D:1 Ataşehir / İstanbul
  • TELEFON: 0216 316 82 82
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

AHD Asansör, Asansör bakım, periyodik asansör bakım hizmetleri, asansör arıza tesbit ve arıza onarımı, asansör montajı ve asansör revizyonu, asansör yedek parçaları satışı, 7/24 servis hizmeti, asansör motor ve diğer ekipmanları satışı montajı ve uygulaması konularında müşterilerine Ataşehir’ de hizmet sunmaktadır.

Konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden üretim ve imalat alt yapısı, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, Ülkemizin ve Dünyanın önde gelen Asansör yedek parça üreticilerinin garantili ürünleri, toplam kalite yönetimi anlayışına sahip ürün ve hizmet modeli ile AHD Asansör koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Zamanını ve mali bütçesini sürekli gelişmeye ayıran AHD Asansör, asansörde güvenli, kaliteli, ekonomik çözümleri ile sektörde adından sıkça bahsedilen nadir kuruluşlardan biridir. Siz değerli müşterilerimizi bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaya davet ediyoruz. A kalite hizmeti size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.AHD Asansör diyerek asansör çözümlerinizde bizimle irtibata geçmenizi temenni ediyor, tüm mesai arkadaşlarımız adına firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz.

Vizyon

Müşteriler, hissedarlar, çalışanlar, çözüm ortakları sektör için sürekli değer üreterek, asansör ve yürüyen merdiven sektöründe, önde gelen firmalardan biri olmak.

Misyon
Modern yaşamın getirdiği yapı içi ulaşım gereksinimleri karşılamak için;
Nitelikli iş gücü yetiştirerek,
Güncel standartlara uygun ve kaliteli,
Müşterinin ve projenin gereksinimlerini kesin bir şekilde karşılayacak, asansörler ve yürüyen merdivenler tesis etmek.
İnşaat sektörü ve son kullanıcıların hizmetine sunmak.
Dürüstlüğün ve müşteri odaklılığın temel alındığı üstün nitelikli hizmet süreçleri yaratarak; insanların güvenli ve kesintisiz bir şekilde, asansör ve yürüyen merdiven kullanmalarını sağlamak

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek