TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
236 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Nispetiye Mh. Belediye Sitesi Yolu Sokak Mine Apt. No:2 D:8 ETİLER / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 245 12 17
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

FİRMA PROFİLİ ve TARİHÇE

Uzun yıllar süren mesleki tecrübelerden sonra 1995 yılında SİNAN YARAR tarafından kurulan AKIMSAN LİFT ASANSOR Sanayi ve Ticaret, dikey taşımacılıkta faaliyet göstererek kısa zamanda pazarın aranılan ve güvenilen “Montaj – Servis ve Bakım” firması haline gelmiştir. Firma 2005’de Kurumsal Kimlik çalışmalarına önem vererek ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi ve CE işareti kullanma hakkında eriştiği H.ModüI Belgesine kavuşur. 2008 yılında Akımsan Lift Asansör Mühendislik Ltd. Şti.’ni kurarak gücüne güç; katarak yoluna devam eder.

-Beyoğlu bölgesinde atılan ilk adımlarla başlayan serüven Etiler I Ulus ve Tarabya bölgelerindeki piyasa edinimleri ile devam eder.

-Yıllar evvel Beşiktaş Belediye Başkanlığı ile karşılıklı olarak imzalanan, Belediyeye bağlı tüm birimlerin asansörlerinin; Revizyon – Montaj ve Bakımlarına yönelik sözleşme, Akımsan`ın bölgedeki yükselişini olumlu yönde etkiler. Etiler I Ulus bölgesi firma için yıldızı parlayan bölge haline gelir.
Grup şirket konumuna ulaşan Akımsan için “Şubeleşme” zamanı gelmiştir. Üç ayrı faaliyet alanı için (Beyoğlu, Tarabya, Ulus) ayrı ayrı uzman kadrolar kurulur. “Üst Kontrol Makamı” oluşumu adına biri elektrik, diğeri makine mühendisi olmak üzere şirkete 2 mühendis almıştır. Yasaların emrettiği tüm belgelere birer birer ulaşılır. Günümüz itibariyle Akımsan tüm yasal belgelere sahip ender kuruluşlar arasında yer almaktadır.

-Akımsan’ın Beşiktaş Belediyesi ile yapılan sözleşmeye layık olabilmek adına verdiği kusursuz ve disiplinli hizmetler bu sözleşmenin günümüze kadar taşınmasına neden olur.

-Bu dönem içerisinde Etiler I Ulus Bölgesindeki en prestijli siteler başta olmak üzere Akımsan birçok binaya hizmet vermeye başlar.

-Hak edilen bu “Liyakat” artarak devam eder.

-21 yıllık bilgi birikimi, uzman kadroları ve sair imkânları ile sektörün ilk sıralarında yer alan “Akımsan Grup” 1OOO’e yakın binanın asansörlerine bakım ve servis hizmeti veren bir kuruluş haline gelmiştir. Artık AKIMSAN için “DENENMİŞ TECRÜBE” diyebiliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek