TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
414 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Küçük Bölcek Mah. Küçük Bölcek Cad. 2621 Sok. No:2 AKSARAY
  • TELEFON: (0382) 212 83 02
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ AKSARAY

FİRMA HAKKINDA

YAĞMUR ASANSÖR olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz. Güçlü ve emin adımlarla büyümeyi temel ilke edinen firmamız oluşturduğu istihdam ve katma değer ile ülke ve bölge ekonomisine güç katmıştır.

Firmamız, tüm projelerinin teslim sonrası başlayacak olan, Teknik Destek konularında müşterilerine %100 Memnuniyet esasına dayalı olarak hizmet vermiş ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmiş bir şirkettir.

Sahip olduğumuz tüm kaynaklarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanıyoruz. Çağımızın mimari gereklerini yerine getirerek,  toplum değerlerine uygun üretim gerçekleştiriyoruz. Yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet ediyoruz. İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını bir arada sunarak, tüm projelerimize uyguluyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam ediyoruz.

ޞirketimizin  başarısındaki  en  önemli  etken  olan çalışanlarımıza , tedarikçilerimize ve yıllardır şirketimize gösterdikleri güvenden  ötürü  müşŸterilerimize  teşekkürlerimi  sunarım.

YAĞMUR ASANSÖR
RAMAZAN KULAKSIZ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.