TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
138 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Eryaman mah.326.sok. 6 / A.B ETİMESGUT / ANKARA
  • TELEFON: 0312 252 43 37
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

1992 yılında başlayan deneyim

Ankara’da, 1992 yılında başlayaıp ve 2009 yılında firma olan Altaş Asansör, sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma yönetimi ile sektörde iddialı firmalardan biri olmayı sürdürüyor. ALTAŞ ASANSÖR; 17 seneyi aşkın deneyimi ile alanında Türkiye’nin deneyimli firması konumundadır. Kalite standartlarıyla belgelenmiş güvenli hizmet Firmamızın, iş hayatında kalite unsurunu ön plana çıkarabilmek amacı ile yaptığı çalışmalar, ISO 9001: 2000 kalite yönetim sistemi eksenine oturtulmuş ve AB Teknik Mevzuatı 95/16/EC sayılı asansör direktifi  uyarınca kalite güvenlik sistemi tasdik edilmiştir. Altaş Asansör genel olarak, her türlü yolcu, hasta, hidrolik ve yük asansörlerini kapsayan tüm süreçlerde hizmetinizdedir. Bugünkü üretiminin verimi, seçkinliği ve kalitesi ALTAŞ ASANSÖR markasını yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.

Farklı amaçlar için dizayn edilen sistemler

Altaş Asansör, gereksinimlere göre; 100 kg.’dan 20.000 kg.’a varan kapasitelerdeki asansörleri, yürüyen merdivenleri; konut, iş merkezi, çarşı, hastane gibi yapılara uyguluyor.

Kalite Politikası

Servisini yaptığımız asansörler ve ürettiğimiz ürünlerde; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini esas alarak uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun mal ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek ve kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmaktır.”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek