TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
562 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Anıl Bey
  • ADRES: Keçeci Piri Mh.Parçası Sk.No:16-18 No:2 Beyoğlu /İstanbul
  • TELEFON: 0530 833 20 69
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

ANL ASANSÖR VE MÜH.HİZ.SAN ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

Değişimi sahipleniriz; değişimin hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için bizimle birlikte herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini biliriz.

Asansör katlar arası ulaşımı kolaylaştıran bir araçtır. Hemen hemen her gün kullandığımız asansörlerin sahip olması gereken güven ve kalite gibi unsurlar, asansörlerin ne kadar önemli olduğunu gözler önüne sermektedir.
ANL Asansörleri olarak 10 yılı geçkin süredir tecrübe ve asansöre olan büyük tutkumuz ile siz seçkin müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik. Her beğeniye ve konsepte göre çeşitlendirilmiş ürünlerimizle geniş bir yelpazede gereksinimlerinize çözüm bulmakla birlikte, müşteri memnuniyeti önemli ilkemiz saydığımızı ifade etmekteyiz.
ANL Asansörleri olarak asansör hizmetlerinizi en iyi şekilde karşılamak için yıllardır özveri ile çalışmaktayız ve çalışmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.
Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ 

ANL ASANSÖR Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

VİZYONUMUZ

ANL ASANSÖR olarak ; Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.