TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
339 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Mersinli Mah. 2838. Sok. 26 1. San. Sit. Konak, İzmir
  • TELEFON: 0232 449 59 69
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

1977 yılında kurulmuş olan ARSER ASANSÖR MİMARLIK İNŞAAT TURİZM TEKS. SAN. ve TİC.LTD. ŞTİ 35 yılı aşan süreç boyunca 2500’ün üzerinde muhtelif tip ve kapasitede asansörlerin montajını tamamlayarak satış sonrası hizmetlerine devam etmektedir.

Sahip olduğu deneyimli, mesleğine saygı ve sevgi duyan yönetimi ve teknik kadrosu ile yoluna devam eden firma 2005 yılı Ocak ayından itibaren ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaya başlamış ve 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve Teknik Yönetmelikler çerçevesinde montajını yapmakta olduğu asansörlere, Avrupa Birliği Uygunluk işareti olan CE işaretini iliştirme hakkını TÜV RHEINLAND kuruluşundan almıştır. Firmamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini ve Avrupa Birliği Uygunluk İşareti olan CE, Belgelerini Onaylanmış Kuruluş SZUTEST tarafından sürdürmektedir.

Firma müşteri beklentileri yürürlükteki Asansör Yönetmelikleri ve AB asansör direktifleri çerçevesinde, kapasite sınırı olmaksızın İNSAN, YÜK, SEDYE, SERVİS, OTO, PANAROMİK ENGELLİ PLATFORM, YÜRÜYEN MERDİVEN, YÜRÜYEN BANT ve ÖZEL tip elektrikli hidrolik ve makine dairesiz asansörlerin TASARIMI, MONTAJI, DEMONTAJI, ÜRETİMİ, REVİZYONU, MODERNİZASYONU BAKIM ve İŞLETME SORUMLULUĞU montajlarını başarı ile gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Merkezi İzmir’de bulunan firma, kendine ait 750 m² kapalı alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ürettiğimiz ürün ve verdiğimiz hizmet alanında kalitede lider olabilmek için fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak eğitimli ve nitelikli çalışanlarımızla, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesini sağlayacağız.

Asansör yönetmeliklerine / standartlarına uyarak ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve kalitemizi sürekli iyileştireceğiz. Bu çalışmalarımız süresince hem müşteri malına hem de kendimize saygılı olacağız.

Arser Asansör olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip edecek, kalite sorumluluk ve devamlılık ilkesiyle çalışan, Asansör konusunda bilgi birikimine sahip eğitimli elemanları ile servis hizmetini ve buna paralel olarak büyük projelere imza atmayı hedefliyoruz.

Sahip olduğu kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini her şeyin üstünde tutarak, çalışmalarımıza devam edeceğiz.

ARSER ASANSÖR MİMARLIK İNŞAAT TURİZM TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
GENEL MÜDÜR
OĞUZ YANIK

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek