TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
226 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Üçevler Mahallesi Dumlupınar Caddesi No:4 Künhan Plaza B Blok Kat: 2 No: 5 16120 Nilüfer/Bursa
  • TELEFON: 0 (224) 271 86 25
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, kaliteden ödün vermeden sağlamış olduğumuz yüksek güven ve iş ahlakımızla, müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini herşeyin üstünde tutarak çalışmalarımıza devam ederek değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Hem montaj hem de periyodik bakım pazarında iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de asansör denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmaktır.

Firmamız Hakkında

Firmamız, Montaj, Modernizasyon ve Periyodik Bakım Hizmetleri sunabilmek amacıyla önce insan sloganıyla 1997 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kurulduğu günden çok kısa bir süre sonra tüm yeterlilik belgelerini tamamlayarak müşterilerine 7 gün 24 saat hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

1997 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak Bursa pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2005 yılı itibari ile Türkiye pazarında da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Kasım 2010 itibariyle yeni bir marka ve yeni bir kurumsal kimlikle servis ağını genişleterek hizmetlerine devam etmeye başlamıştır. Firmamızın amacı hem montaj hem de periyodik bakım pazarında iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de asansör denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında insan, hasta, yük ve araç, engelli, servis, panoramik asansörler, yürüyen merdiven ve bantlar, engelli ve yük platformları montajı, periyodik bakımı ve modernizasyonu bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima teknolojiyi takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmakta ve tercihlerimizi Türkiye ve Dünya’da lider konumda ki köklü firmalardan yana kullanmaktayız.

Amacımız size en güvenilir, en kaliteli ve en konforlu yolculuğu sunabilmektir.

Artlift olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Artlift Asansör Sanayi Ticaret Limited Şirketi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek