TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
632 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Bey
  • ADRES: Hürriyet Mahallesi, Vatansever Cd. No:22, 34876 Kartal / Istanbul
  • TELEFON: 0216 451 91 60
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Askaya Asansör, asansör sektöründe 30 yıl hizmet vermiş, çalışmalarında uluslar arası sertifikalar kazanmış, kalitesini Türkiye ve dünya’ya kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve bir markadır. Sektöründeki bir çok kuruluşa öncülük eden firmamız, ISO 9001-2000, CE MODÜL H1, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve Garanti Belgesi gibi tüm asansör sertifikalarına sahip bir firmadır. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan Askaya Asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır.

İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksizyerine getiren, asansör kalite standardını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Askaya Asansör,müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Asansör sistemlerinin kurulumlarını ve asansör servis hizmetleri dahil olmak üzere, konusunda tam profesyonel asansör çözümleri sunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.