TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
249 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Kuşcağız mahallesi Gazaller Caddesi 26/B Keçiören - ANKARA
  • TELEFON: 0312 381 00 77
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Firmamız Asia Asansör olarak 2009 yılında  teknoloji – Emniyet – Kalite ilkelerinden taviz vermemek amacıyla kurulmuş olup yine faaliyetlerine bu ilkeler nezdinde devam etmektedir. Asia Asansör kurulduğu ilk günden bu güne yasal ve ulusal ve dahi uluslararası standart şartlarına uyarak, müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir.

Kalite, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek hedefiyle ilerleyen Asia Asansör, kalite standart ve normlarını takip ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Asia Asansör olarak yaptığımız işlerde çağın gerisinde kalmamak için ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları yapmakta, gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden bir ekiple çalışmaktayız.  Alanında uzman çalışma ekibimizle beraber sektördeki yenilikleri sahip olduğumuz kalite standartlarına optimize ederek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Faaliyet gösterdiğimiz asansör sektöründe kaliteli ve rekabetçi ürünler sağlamak amacıyla; hastaneler, ofisler, okullar, rezidanslar, kamu binaları, oteller, havaalanları, statlar ve spor tesisleri de dahil olmak üzere Türkiye’deki akla gelebilecek tüm binalardaki asansörlerin bakım, onarım, servis ve revizyon hizmetini yürütmekteyiz.

Kurulduğumuz ilk günden bu güne siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünler temin etmekten ve müşteri portföyümüzü günbegün genişletmekten dolayı büyük bir kıvanç duymaktayız.

Asia Asansör olarak, kaliteli işçiliği benimseyen uzman kadromuzla beraber sizinle çalışmaktan büyük onur ve mutluluk duyarız.

Saygılarımızla.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek