TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
141 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: NECİP ÖZEN
  • ADRES: Yeşilköy Mah. Atatürk Cad.No:12 No:1 Bakırköy-İstanbul
  • TELEFON: 0850 220 04 51
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

1.000 kg’dan 5.000 kg kapasiteye ve 15 mt. yüksekliğe kadar imal ettiğimiz asansörler Düz tabla ve Ters tabla olmak üzere 2 model olarak üretilirler;

Düz tabla modelinde kuyu gerekmemektedir. Bu modelde zeminde sadece tablanın kalınlığı olan 100~200 mmarasında değişen yükseklik oluşur. Bu da küçük bir ek rampa ile ortadan kaldırılır.

Ayrıca minimum kuyu dibi derinliği ve son kat yüksekliği ile platform tipi araç asansörleri yapılmaktadır.Araç asansörlerinde, iç ve dış mekanlara uygun ürün seçenekleri mevcuttur.

Depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde  kullanılmak üzere,

100 kg’dan 10.000 kg kapasiteye ve 18 mt. yüksekliğe kadar imal ettiğimiz asansörler Düz tabla ve Ters tabla olmak üzere 2 model olarak üretilirler;

Düz tabla modelinde kuyu gerekmemektedir. Bu modelde zeminde sadece tablanın kalınlığı olan 100~200 mm arasında değişen yükseklik oluşur. Bu da küçük bir ek rampa ile ortadan kaldırılır.

Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikte binalarda hidrolik çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Düz tabla modelinde kuyu gerekmemektedir. Bu modelde zeminde sadece tablanın kalınlığı olan 100~200 mm arasında değişen yükseklik oluşur. Bu da küçük bir ek rampa ile ortadan kaldırılır.

1.000 kg’dan 50.000 kg kapasiteye ve 15 mt. yüksekliğe kadar imal ettiğimiz asansörler Düz tabla ve Ters tabla olmak üzere 2 model olarak üretilirler;

Düz tabla modelinde kuyu gerekmemektedir. Bu modelde zeminde sadece tablanın kalınlığı olan 100~200 mmarasında değişen yükseklik oluşur. Bu da küçük bir ek rampa ile ortadan kaldırılır.Bir çok parça yağ içinde çalıştığından aşınma ve yıpranma çok azdır. -Kullanılan yağ çok uzun ömürlüdür. -Halat kullanılan durumlarda  halatın görevi sürtünme yardımı ile yükü kaldırmak olmadığından kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Elektrik tahrik kasnaklı asansörlerden farklı olarak hidrolik asansörlerde motor sadece yukarı çıkış için çalışır, aşağı inişte motor çalışmaz. -Karşı ağırlık kullanılmaz. -En üstte makine dairesine ihtiyaç duymadığı için mimari açıdan da tercih sebebidir. -Çok sessiz çalışır. Binalarda motor sesi duyamazsınız. -Elektrik kesintisinde ilave sisteme gerek olmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi mevcuttur. -Deprem ve yangında daha emniyetlidir.Yangında makine dairesi alt katta olduğundan ulaşım kolaydır. Asansörün komple yükü diğer sistemlerde kuyu üstünde taşınırken hidrolik sistemlerde yük bina temeli tarafından taşındığı için atalet kuvveti daha azdır. Deprem anında büyük hasar ve yaralanma olasılığı %90 oranında azalır.  Gerek villa tipi asansörler, gerek araç asansörleri ve yük asansörlerinde hidrolik asansör tercihimizdir.

Proje sistem tasarımı, taahhüt, imalat ve teknik servis hizmeti verilmektedir. Proje departmanımızda hidrolik güç üniteleri dizayn edilmekte, özel makinaların hidrolik otomasyonu, sistem tasarımı yapılmakta, imalat, montaj ve devreye alma işlermleri gerçekleştirilmektedir. Müşteri talebine göre özel hidrolik piston imalatı yapan firmamız 30 mm – 500 mm çaplarında 6000 mm e kadar tek yönlü çift yönlü olarak alternatif çözümler üreterek cevap verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek