TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
100 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dilek DEMİRCİ
  • ADRES: Güzelyurt Mahallesi 2126. Sokak No: 12 /1
  • TELEFON: 0 (212) 424 5999
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

ATM Asansör Mühendislik olarak her tür ve kapasitede asansörün tasarımı, montajı ,servis ve bakımını yapmaktayız.

BAKIM: Asansörlerinize her ay düzenli olarak yaptırılması gereken periyodik bakımlarınız için , uzman mühendislerimiz keşfe gelerek eksikliklerinizi tespit edecek, asansörünüz minumum güvenlik özelliklerini taşıyorsa bakım sözleşmeniz karşılıklı olarak imzalancak ve bakım servisimiz periyodik bakımlarınızı yapacaktır. Arıza istatistikleriniz 6 ay da bir size özel sayfanızdan bilgilerinize sunulacaktır.Cari hesabınız ve fiyat listelerimiz üyelik sayfanızdan erişiminize açık bulunacaktır. .Bakıma gelinmeden önce tarafınıza bilgilendirme mesajı atılacaktır.Her türlü şikayet, görüş ve önerinizde müşteri temsilciniz size yardımcı olacaktır.

REVİZYON: Asansörleriniz sık, sık arızalanıyorsa, güvenilir bir şekilde seyahat etmenizi engelleyecek şekilde sizi tedirgin ediyorsa, çalışan aksamlarda mekanik titreşimler arttıysa asansörlerinizin revize edilmesinin zamanı gelmiş demektir.Eğer müşterimiz değilseniz bizi arayın mevcut ve olası sorunlarınıza uygun fiyat aralıklarında çözüm bulalım.

MONTAJ: Asansör yaptırmak istiyorsunuz ama nerden başlayacağınızı bilmiyor ve sizi yanlış yönlendiren kişilerden sıkıldıysanız ,bizi arayın.Teknik şartnameniz varsa hizmet kalitemiz ile sizi adım, adım yönlendirerek en doğru çözümü size sunalım.Teknik şartnameniz yoksa standart paketler ve size özel tekliflerle çözümler sunalım.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek