TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
383 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Demirciler Sitesi 2. Yol No: 6 34015 Zeytinburnu/İstanbul
  • TELEFON: 0 212 582 91 13
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Şirketimizin temellerini 1991 yılı Mayıs ayında attık. İthal komponent tedarikçisi olmak gayesiyle adım attığımız Asansör Sektöründe, öncelikle Almanya’dan ithal ettiğimiz asansör makinelerinin satışı ile ilgili çalıştık. Almanya’nın en köklü paket asansör tedarikçilerinden bir tanesi olan LM Liftmaterial GmbH ile ortaklaşa kurmuş olduğumuz şirketin çoğunluk hisselerini 2002 yılında devraldıktan kısa bir süre sonra, yüzümüzü yeni hedeflere çevirip 3 temel alanda uzmanlaştık.

  1. Başta hidrolik sistemler ve asansör makineleri olmak üzere komponent ithalatı ve ihracatı.
  2. Villa tip konut asansör satışı ve kurulumu – Rezidans Asansörleri.
  3. Engelli liftleri ve engelli nakil araçlarının satışı ve kurulumu.

Halatlı veya Hidrolik İnsan ve Yük asansörü uygulamaları ile binalara engellilerin erişimini sağlayacak her türlü donanımın temini konularında çok geniş ürün yelpazesine sahibiz. Bununla birlikte, firmamız her cins asansör ve yürüyen merdiven uygulaması için komple tahrik ve kontrol çözümleri sunmaktadır. Temel ürün yelpazemiz, makine-motorlar, kumanda ve kontrol sistemleri, hız kontrol sistemleri, soketli hazır tesisat, asansör çağırma butonları, göstergeler ve hidrolik sistemleri kapsamaktadır. Bütün ürünlerimizin imalat ve montajı yüksek kalite standartları doğrultusunda, EN-81 normlarına uygun şekilde gerçekleşmektedir. Genel kalite beklentimize ve marka karakterimize uygun düşmesi bakımından ağırlıklı olarak Almanya ve İtalya menşeli ürünlere odaklanmayı tercih ettik. Ayrıca Türkiye menşeli komponent ve hizmetlerle ürün yelpazemizi daima zengin tutmaya gayret gösteriyoruz.

 

START ELEVATOR SRL

Asansör Hidrolik Sistemleri alanında teknoloji lideri olan Start Elevator 1967 yılında kuruldu. Temelde asansör Hidrolik Sistemleri kavramına kalite ve çeşitlilik getirmek üzere başarılı çalışmalar gerçekleştiren Mühendisler, teknolojik yeniliklerden faydalanarak hidrolik aksam konusundaki beklentileri yepyeni seviyelere çıkartmayı başardı. Daha yüksek seyir konforu ve daha yüksek hızlara erişilebilirlik gibi performans odaklı çalışmaların yanı sıra, sistemin çok uzun ömürlü olması konusunda daha önce ulaşılamamış derecede olumlu sonuçlar elde edildi. Bütün bu çalışmaların neticesinde Start Elevator Srl 40 yıldır kesintisiz biçimde, asansör sektörüne en yüksek kalite seviyesinde ürünler sunmaktadır. Bu devamlılığı sağlamak üzere firma çok katı planlama, üretim ve test süreçleri geliştirmiştir. İstisnasız her bir hidrolik sistem fabrikadaki test kulelerinde asgari 10’ar kez ayarlanıp test edilmektedir. Bu yöntem sayesinde sistem şantiyeye çalışmaya hazır biçimde ulaşmaktadır. Start Elevator marka asansör hidrolik sistemlerinin kullanıcıya sunduğu, kendisini başka ürünlerden ayıran başlıca avantajlar aşağıda sıralanmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.