TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
257 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Kurtuluş Mahallesi Sağlık Caddesi No : 25/A Efeler/AYDIN
  • TELEFON: 0.256 213 50 93
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ AYDIN

FİRMA HAKKINDA

2015 yılında kurulan ve bugün itibariyle geldiği noktada kapsamlı asansör projelerine imza atan bir firmayız… Toplam kalite anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden projelendirmeye, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören AYDIN LIFT, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve bu süreci başarıyla uygulamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ve proje desteğinden başlayıp, anahtar teslimi sistemin kurulumuna kadar ki tüm aşamaları başarıyla uygulayan AYDIN LIFT, ayrıca serviste ortaya koyduğu profesyonel yaklaşımla da sektöründe öncü konumdadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ve proje desteğinden başlayıp, anahtar teslimi sistemin kurulumuna kadar ki tüm aşamaları başarıyla uygulayan AYDIN LIFT, ayrıca serviste ortaya koyduğu profesyonel yaklaşımla da sektöründe öncü konumdadır.

Çalışma alanlarını Konutlar, Fabrika binaları, Alışveriş merkezleri, Hastaneler ve Üniversite Binaları gibi geniş bir yelpazede gerçekleştiren firmamız, tüm bu çalışma alanlarında temel ilkesini profesyonel projelendirme ve yüksek kaliteli servis olarak belirlemiş bulunmaktadır. Özellikle tüm servis proseslerini ürün girişinden montaja kadar AYDIN LIFT’ in değişmez kalite anlayışı içerisinde yoğuran firmamız, her bir asansörün en küçük detayını bile hassasiyetle sorgulamakta, servis kalitesini maksimum seviyede tutabilmek için gerekli tüm ekipmanları başarıyla kullanmaktadır. Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği kaliteli çalışmalarıyla ilklerin öncüsü olmuştur. Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği kaliteli çalışmalarıyla ilklerin öncüsü olmuştur.

Projeleri Nasıl Teslim Ediyoruz?

Binanızın tasarımında size güç sağlayan araçlarla sizi yolun her adımında destekliyoruz. İlk tasarım aşamasından, kuruluma ve devir ve bakıma kadar, güvenlik, maliyet etkinlik ve diğer faaliyetlerin minimum düzeyde rahatsız edilmesi konularına dikkat ederek sorunsuz ve profesyonel bir süreç sağlıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek