TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
199 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Kemalpaşa Mah, Eski postane Sokak. No: 9 Kat:1 Daire: 12 Gebze-Kocaeli
  • TELEFON: 0-262-324-41-58
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

BAKİ ASANSÖR‘de misyonumuz kentsel yaşamın akışını geliştirmek ve sağlıklı, güvenli asansör yolculuğu sağlamaktır. BAKİ ASANSÖR olarak 2010 yılında başlayan hizmet yolculuğumuz bu günlere olgunlaşarak ve ciddi tecrübeler edinerek gelmiştir. Şirketimiz, asansör montajı, asansör tamiri, asansör bakımı, asansör revizyonu ve yürüyen merdiven sektörünün global liderlerinden 7 yılı aşkın bir süredir kendisini müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya adamıştır. Şirketimiz asansör, yürüyen merdiven ve otomatik bina kapılarının montajı, modernizasyonu ve bakımına yönelik eksiksiz ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.
Kısaca BAKİ ASANSÖR,
• BAKİ Özen’in bilgi, beceri ve tecrübeleri ile birlikte tüm gerekli belgeleri ile 2017 yılında İZMİT de kuruldu.
• Gayrimenkul sahipleri, inşaat firmaları ve müteahhitlere, bina sakinlerinin binalarda mümkün olduğunca hızlı ve konforlu bir şekilde hareket etmelerini sağlarken, diğer yandan gelişmiş güvenlik ve erişim kontrolü sağlamayı amaçlıyorlar.

BAKİ ASANSÖR Akıllı insan erişimi çözümleri
Gayrimenkul sahipleri, inşaat firmaları ve müteahhitlerine, bina sakinlerinin binalarda mümkün olduğunca hızlı ve konforlu bir şekilde hareket etmelerini sağlarken, diğer yandan gelişmiş güvenlik ve erişim kontrolü sağlamayı amaçlıyorlar. BAKİ ASANSÖR’ün İnsan Erişimi, Zekâsı ve çözümleri, bu ihtiyaçların karşılanması amacına yönelik olarak tasarlanıyor. Çözümlerimiz, müşterilerin değişen ihtiyaçlarına göre adapte edilebilen ve etkin bir asansör yönetimi sunarak, gayrimenkule gerçek değer katan, sektörün en gelişmiş teknolojileri üzerine kuruludur.

BAKİ ASANSÖR
BAKİ ASANSÖR, yürüyen merdivenler ve yollar için yaratıcı ve eko-etkin çözümler sunmaktadır. Tasarımdan başlayarak, imalat ve montaj aşamasına, montajdan bakim ve modernizasyon aşamasına kadar her adımda müşterilerine destek vermektedir.
BAKİ ASANSÖR ile Modernizasyon Binanızın geleceğine yatırım yapın
Herhangi bir makine gibi bir asansör veya yürüyen merdivende yaşam döngüsünün sonuna ulaşmaktadır. Düzenli bakım ve tamir işlemi ile bile, on yıllar boyunca sürekli çalıştıktan sonra- yılda 100,000 defadan daha fazla ve binlerce kilometre yol kat ederek- değiştirilmesi veya baştan sona modernize edilmesi gerekebilir
Asansör‘ünüzün veya yürüyen merdiveninizin modernize edilmesi, bakım ve enerji maliyetlerini azaltarak, güvenilirlik ve güvenliği güçlendirerek masrafını geri ödeyen bir yatırımdır.

NEDEN MODERNİZASYON?
Modernizasyon asansör ve yürüyen merdiven ekipmanınızı binanızın kullanım ömrü boyunca sorunsuz olarak çalışır vaziyette tutar. BAKİ ASANSÖR hizmeti neyin, ne zaman ve nasıl modernize edileceğine karar vermenize yardımcı olmaktadır. Planlamadan montaja kadar her şeyi koordine ederek, baştan sona sorunsuz bir modernizasyon süreci sağlamaktayız.
BİNANIZIN YAŞAM ÖMRÜ BOYUNCA BAKIM
BAKİ ASANSÖR olarak bizler sizin ileri düzeydeki bakım hizmetlerinize ilişkin standartlarınızı belirliyoruz. Sizlerin ekipman (takım, donanım) larınızdan en iyi performansı ve en uzun yaşam ömrünü almanızı sağlıyoruz. BAKİ ASANSÖR bakım paketleri ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilmektedir. Asansör ve Yürüyen merdivenler konusunda kaliteli bakım hizmetlerimizle sektöre liderlik etmekteyiz. Gerek BAKİ ASANSÖRLERİ’nin ekipmanı olsun veya gerekse BAKİ ASANSÖRLERİ’nin ekipmanı olmasın bizlerin bakım paketleri ekipmanlarınızın çalışması ve en yüksek güvenlik standartlarına uygun olması konusunda en yüksek kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sağlamaktadır.
Ekipmanlarınızın uzun ömürlü olmasına kendimizi adamış bulunmaktayız. Bizim modernizasyon çözümlerine yönelik bakım merkezimiz ekipmanlarınızın çok uzun bir süre optimum (uygun değer) bir durumda çalışmasını garanti etmeninde ötesine gitmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek