TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
350 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muttalip BALCIOĞLU
  • ADRES: Hürriyet Mahallesi Gazi osman paşa Caddesi No:7/A Güneşli Bağcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0212 651 27 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Balcıoğlu ; markası altında inşaat sektörünün vazgeçilmez parçası olan  firmamız , asansör ve yürüyen merdiven başta  olmak üzere yapınıza değer katmak için kurulmuştur.Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek ,  genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve yüzde yüz Türk sermayesi ile her zaman daha iyiyi ve doğruyu bulmak için asansör  sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Balcıoğlu ; markası kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Balcıoğlu ; markası ile firmamız  başta insan asansörleri  , yürüyen merdivenler ,  yük, sedye, monşarj asansörleri, panoramik asansörler, hidrolik asansörler, makine dairesiz asansörler, özürlü asansörleri, komponentler, kabinler, kumanda tabloları, kapılar, makine-motor, butonlar, raylar, amortisörler, asansör servis ve bakımı alanlarında hizmet vermekteyiz.

Kabinlerde geçen süreyi mutlu bir anı, içinde bulunulan mekanı da güvenli bir yapıya dönüştürmek için var gücümüzle sizin için çalışıyoruz.. Kullanıcının sorunlarını bizzat yaşamak ve çözüm üretmek tabi ki ilk yapacaklarımızın arasında çünkü çok sayıda insanı aynı anda etkileyebilecek bir alanda hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz, üslubumuz, iş yapma biçimimiz ve sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi gaye edindik.

Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla, azimle çalışıyoruz. Memnuniyeti hedef alan hızlı ve çözüm üreten bir firma olarak her zaman kendimizi yeniliyoruz.En küçük ayrıntılarda bile bütünü görebilme zevkini hissettirebildiğimize inanıyoruz.Yıllardır bize gösterdiğiniz ilgi ve teveccühten büyük güç almaktayız bu yüzden siz müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek