TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
177 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Çubuklu Mah. Şehit İrfan Kılıç Sok. No:2 Kavacık – Beykoz / İstanbul
  • TELEFON: 0 216 322 74 74
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Berksan Müh. Asn. San. Tic. Ltd. Şti., 1990 yılında asansör montajı, bakımı ve asansör kumanda panosu üretmek üzere kurulmuştur. Berksan Müh. Asn. San. Tic. Ltd. Şti., yaklaşık 27 yıldır müşteri istekleri doğrultusunda modern teknolojiyi kullanarak kesintisiz teknik destek ile çalışmaktadır. Başlangıçta Berksan Müh. Asn. San. Tic. Ltd. Şti., bakım, onarım ve kumanda panosu üretimi yanında bir çok farklı çeşitte hidrolik asansörler, yük asansörleri, sedye asansörleri ve insan asansörleri, kurulumu yapmıştır.

Daha sonraki yıllarda bu deneyimleri kullanarak, asansör piyasasında malzeme temini eksikliğini görmüş ve bunun ardında asansör montajı için paket malzeme satışını kendisine amaç edinmiştir. Bu alanda deneyimli personeli ile diğer sektörlerde olduğu kadar başarılı olmuştur. Bununla birlikte, CE sertifikalı kumanda panoları ve hız kontrol cihazlarının (VVVF) satışı, teknik desteği üzerinde daha ağırlıklı olarak durmaktadır.

Berksan Müh. Asn. San. Tic. Ltd. Şti., her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutmakta ve bu alanda önemli bir boşluğu dolduran sektörün lider firmalarından biridir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek