ARAMA SONUÇLARI

OMERSAN METAL

OMERSAN METAL

ASANSÖR MONTAJ ASANSÖR SERVİS ASANSÖR REVİZYON ASANSÖR BAKIM HİZMETLERİ

Ünye Nfk Asansör

Ünye Nfk Asansör

NFK Asansör, 2012 yılı itibari ile ilçemizde açıldı. Her türlü binalarınızda istediğiniz ölçüde asansör kurulumu yapmaktalar.Firma ile her türlü asansör montajı için görüşebilirsiniz. Tamirat, periyodik bakım ve özellikle gece-gündüz tamir/destek hizmetleri firmanın öne çıkan özelliklerinden birkaçı. Aşağıdaki telefon numarasından bu ve diğer konularda iletişime geçebilirsiniz.

As Yapı Mühendislik

As Yapı Mühendislik

VIZYON Sektörü iyi tanıyan, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda gelişmiş teknolojiyi kullanan, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini toplumun her kesimine hızlı, yalın ve etkin bir şekilde hitap eden, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak verimlilik ile faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kuruluş olmaktır. MİSYON İstikrar içerisinde büyüyen, rekabet gücüne […]

Orlift Asansör

Orlift Asansör

Ordu ve çevre illerde asansör hizmeti vermekte olan ORLİFT ASANSÖR her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamakta,piyasa şartlarının üzerine çıkarak kaliteli malzeme ve işçilikle asansör montaj revizyon ve bakım hizmeti vermektedir.Bünyesinde Elektrik Mühendisi , Makine Mühendisi (asansör denetim uzmanı) ve tecrübeli teknik personeller bulundurmaktadır.

× WhatsApp Hemen Destek