TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
256 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ERDOĞAN BİRIŞIK
  • ADRES: Kazım Karabekir cd.Pınar sk.No; 15/A-B-C Gülsuyu/Maltepe/İstanbul
  • TELEFON: 0216 349 86 69
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Vizyonumuz

Şirketimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek mevcut dinamik yapısını ve pazardaki yeni talepleri karşılamak üzere kurulmuştur.BİRIŞIK Asansör genel olarak her türlü elektrikli,hidrolik,insan,hasta,yük asansörleri ve yürüyen merdiveni kapsayan tüm faaliyetlerde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Geçmişte dünyada ve Avrupa da kabul görmüş kaliteli marka ürünleriyle,asansör pazarında faaliyet veren firmamız kendinden aldığı  gücü yaptığı doğru yatırımlarla güvene dönüştürmüştür.

 

Misyonumuz

Birışık olarak tüm uğraşımız Asansör konusunda ülkenin önde gelen firmaları arasında olmayı hedeflemek ve bu sorumlulukla ‘’önce insan’’prensibiyle çalışmaktadır.’’İnsanlar iyi şeylere layıktır’’sloganıyla,en iyiyi sunabilmek,kaliteden ödün vermeden çalışmak olmalıdır.

Biz;projelerde,satıştan,montaja,bakımdan,teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet vererek,geleceğin bugünden daha hızlı olacağının bilinciyle yenilikler yaratmaya devam edeceğiz.

İşte bu yüzden,’’Birışık’’imzası firmamızın prestiji olarak kalite geleneği ve 51 yıllık birikimin,verdiği güvence ile her zaman lider firma olmaya hak kazanmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek