TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
140 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Fulya mah Ayşecik sok Şener apt no:31/1 ŞİŞLİ/İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 216 08 17
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Her tür ve kapasitede elektrikli ve hidrolik asansörlerin tasarımı, montajı, imalatı, servisi ve bakımı” konularında, standart paketler ve özel çözümlerle her zaman yanınızdayız. Satış, Tasarım, İmalat, Montaj ve en son olarak Satış Sonrası Hizmetler ile devam eden tüm süreçler içersinde ilgili departman yetkililerimiz ve müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile sizlere akılcı çözümler sunmaktayız.
 
İstanbul’da bölüm müdürlüklerimizin bulunduğu operasyon merkezi binamız ve imalat ve depo alanlarının bulunduğu fabrika binamız ile toplam 6500 metrekare kapalı alanda, tüm amacımız sizlere hatasız ve üstün nitelikli hizmet vermektir. Kuruluş düşüncemizde, bu yatırımları sizlere sağlıklı hizmet ulaştırabilmemizin asgari gerekliliği olarak gördük.
 
 
25 yılı aşkın deneyimimiz ile güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek; ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi güvencesinde, AB teknik mevzuatı 95/16/EC sayılı asansör direktifine uygun ve modül H yeterliliğinde faaliyet göstermekteyiz.
 
 
Türkiye dışında; Ortadoğu, Kafkasya ve Afrika bölgelerinde, hastane, otel ve iş merkezi asansörleri tesis etmekte ve bu bölgelerdeki faaliyetlerimizi güçlendirerek devam ettirmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek