TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
408 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Çamlıca Mah. Aydeniz Sk.1A/E No:9 Nilüfer – BURSA
  • TELEFON: 0 (224) 451 03 25
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ BURSA

FİRMA HAKKINDA

Burlift Asansör olarak, tecrübe ve birikimlerini müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetlerini ve teknik hizmetlerdeki başarılarını siz değerli müşterilerine aktarmak üzere sınırsız hizmet vermek için kuruldu. Asansör montaj,bakım ve revizyon konulu sektörde projelendirmiş olduğumuz yol haritamızla bizlere çalışma heyecanı katan bütün özelliklerimizi maksimum hizmet kavramı altında bir araya getirdik.

Fiyat rekabetine dayalı mevcut olan piyasada, hizmet kalitesine dayanan bir ortamda öncülük yapmak için uzman teknisyen ve mühendis kadromuzla sektördeki yerimizi aldık.

Burlift Asansör, kurumsal kimliğinin önemini kavramış, çağdaş ilkelerinden ödün vermeyen, etik değerlerine sahip, kalitesini ve güvenirliliğini sürekli yükseltmek için ‘müşteri odaklı’ olarak çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Burlift Asansör bugünkü konum kitlesinde, kadro yapısının nitelikleri ve hizmet içi dağılımın büyük önem arz ettiğinin farkındadır ve bu nedenle Burlift Asansör çalışanlarına gereken yatırımları yaparak, hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye gayret göstermektedir.

Sağlamlığı ve güveni temin etmek, müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenirliliğini korumak, pratik çözümler üretmek, çalışma performansımızı sürekli hale getirmek, modern yeniliklere açık olmayı bir ilke edinmiştir.

Personelimiz, hizmet verdiğimiz alanlarda, sizlere en iyi şekilde yardımcı olup, tecrübe ve uzmanlılarıyla gereken hizmeti sağlayarak sizlerin güvenini sağlamak amacındadır. Şirketimizi en iyi şekilde temsil edecek olan kadromuz sizin güler yüzünüzdür.

VİZYONUMUZ

Burlift Asansör çalışanlarının üstün gayretleri ile ekip çalışma ahenginin ve verimliliğinin dolayısıyla rekabet gücünü artırıp sürekli gelişen kitlesi ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkaran bir Şirket olmak amacındadır.

Burlift Asansör olarak müşterilerimizin beklentileri ile örtüşen ve onunda ötesine geçen hizmet kalitesi ile asansör montaj,bakım ve revizyon sektöründe kendisine sağlam bir yer oluşturma hedefindedir.

Burlift Asansör olarak tüm hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz. Hizmetimizin ve sistemimizin sürekli geliştirilmesi için tüm çalışanlarımızı sürekli gelişime odaklı olarak sürdürüyoruz.

Şirketimizde görev yapan tüm çalışanlarımızın düşüncelerinin, verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyor ve onların sağlığı ve mutluluğuna önem veriyoruz.

Yusuf ALTUNTAŞ ( Yönetim Kurulu Başkanı )

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.