TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
211 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Barbaros Mah. Troya Cad. Çelikkent Sitesi B Blok No:4 Çanakkale
  • TELEFON: 0286 212 88 12
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ÇANAKKALE

FİRMA HAKKINDA

18 Mart Asansör, faaliyetine 2003 yılında başlamıştır. Gürel ÜNSAL tarafından Çanakkale’de kurulan firmamız Çanakkale ilinde faaliyet gösteren ilk asansör firmalarındandır.

18 Mart Asansör alanında uzman teknik personeli ve mühendis kadrosuyla bakım, montaj ve revizyon yapmaktadır. Ayrıca, firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve ihtiyaçlara daha net ve iyi cevap verebilmek amacıyla; tedarikçilerini özenle seçen firmamız yasal mevzuata uyarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarma çabasındadır. Sektöründeki bir çok kuruluşa öncülük eden firmamız, ISO 9001:2008, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi ve Garanti Belgesi gibi tüm asansör sertifikalarına sahip bir firmadır.

Kalitesini referansları ile sabitleşmiş olan 18 Mart Asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren, asansör kalite standardını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan 18 Mart Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

18 Mart Asansör; bugün geldiği noktada Çanakkale ili ve civar illerinde bir çok referansa sahip olmakla birlikte, resmi kurum ve kuruluşların bakım, montaj ve revizyon işlerini başarı ile sürdürmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek