TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
461 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Esenevler Mah. İsmet İnönü Bulvarı No:67/A Atakum/SAMSUN
  • TELEFON: 0362437 84 07
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ SAMSUN

FİRMA HAKKINDA

Vizyon

Sektörümüzde günümüz teknolojisinin bizlere sunduğu iletişim kaynak ve cihazlarını kullanarak, kendisini geliştiren ve yenileyen ileriye dönük yenilikçi ve girişimci bir firma olmak.

Misyon

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, sağlamış olduğumuz yüksek güven ve iş ahlakımızla, müşterilerimizin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Kalite Politikamız

Kalite Yönetim Sisteminin şartlarını, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek şekilde tanımlamak, uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, müşteri memnuniyetini sağlamak, Teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırmak, Çalışanların kalite bilinci, eğitim ve becerilerine önem vererek, verimliliği arttırmak, Güvenli ve emniyetli bir ortam sağlayarak çalışanlarımız için risk oluşmasını önlemek kalite politikamızdır.

Kalite Hedeflerimiz

* % 95 oranında zamanında teslimat Çalışanların kalitesini artırmak için firma içi yılda kişi başı en az 2 saat eğitim vermek. Ayrıca firma dışı eğitim ve seminerlere katılmalarını sağlamak.

* Müşteri şikayeti olduğunda en geç 4 iş günü içinde aksiyon almak.

* Tüm işlerde 3 (üç) iş günü içerisinde fiyatlandırma

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.