TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
380 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mahallesi Yakamoz Caddesi A Blok No:1I/1 Karatay | Konya / Türkiye
  • TELEFON: 0.332 234 07 81
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KONYA

FİRMA HAKKINDA

Ülkemiz, büyüme ve çağdaşlaşma çabaları sürdürürken, yapılanmasının her alanında olduğu gibi asansör sektöründe de bu çağdaşlaşma sürecine ayak uydurma çabaları sürdürüyor. Çeyrek yüzyıla yakın bir süredir asansör sektöründe hizmet veren firmamız, yılların deneyimi ve ülkemizin farklı yerlerinde altına imza attığı projelerin gururuyla Türkiye’nin en iyi asansör firmaları arasında yer alan bir marka olmuştur.

1988 yılında asansör tesisi imalatına başladık. 1996 yılında şirketleşerek kendi alanımızda güçlü bir kurum kültürü oluşturduk. Konya merkezli hizmet ağımız Türkiye’nin geneline yaymak ve tescillenmiş kalitemizi her yapıda kullanmak için projeler geliştiriyor, çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurumsallaşan hizmet kültürümüzde can ve mal güvenliğini sağlamayı öncelikli şart kabul ediyoruz. Tüm projelerimizi Avrupa standartlarına uygun normlarda geliştiriyoruz. Her türlü asansör tesisimizi başarıyla gerçekleştiren bir firma olarak kalitemizi belgelendirme çalışmaları sonucunda Avrupa Birliği onayladığı ve sadece asansör sektöründe tek uzman onaylanmış kuruluş olan Liftinstıtuut B.V’den CE Belgesine dayandırıyoruz. Merkez Konya olmak üzere İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Erzurum ve Seydişehir’de montajını yaptığımız asansörlerin CE belgeli olup güvenlik kriterlerine de uygun olduğunu belirtmek isteriz.

Hizmet alanımızı sürekli geliştirmek için çalışıyoruz. İnsan, hasta, servis ve yük asansörlerinin yanında yürüyen bant ve yürüyen merdiven alanında da hizmet veren lider bir kurum olarak, her türlü asansör tesisini 95/16/AT Asansör Yönetmeliği Modül H kapsamında, TS 10922 EN 81-1 ve TS EN 81-2’ye uygun olarak yapıyoruz. Montajını yaptığımız tüm asansör tesislerinin ekonomik, uzun ömürlü kullanım süresi ve kullanıcıların tesisten verimli bir şekilde yararlanmalarını hedef alarak geliştiriyoruz.

Cihan; asansör tesislerinin imalatında kalite, estetik, ekonomik kullanım kolaylığı, trafik hesabı, can ve mal emniyet tedbirleri gibi kriterler üzerinde durur. Ayrıca; asansör tesisinin makine, motor grubu, hız regülatörü, kumanda panosu ve senkronize çalışması gereken asansör aksamlarında sektöründe kaliteyi yakalamış imalatçılarla çalışarak en güvenli asansör oluşturulana kadar araştırmalarımızı sürdürüyoruz.

Asansör tesislerimizin montajında kalite, estetik, ekonomik ve en önemlisi güvenli olması firmamızın hedeflerinin başında gelmektedir. Çünkü bizim için olduğu kadar hedef kitlemiz için de en mükemmel asansör en güvenli asansördür. Bu sebeple %100 güvenli bir asansör oluşturana kadar uzman teknik kadromuzla araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı devam ettirip en mükemmel sonuç elde edilene kadar çalışıyoruz, çalışacağız. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.