TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
209 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:46 Gebze / Kocaeli
  • TELEFON: 0262 644 35 56
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Çınar Asansör Gebze’de kurulu tesislerininde; asansör bakım, onarım, servis, montaj hizmetlerinin yanında asanösr kabin montaj uygulama, ansansör kumanda panoları, asansör buton ve butonyerleri, 3 boyutlu – camlı asansör kabinleri, otomatik kapılar, yarı otomatik kapılar, kramer kapı imalat uygulama montaj, asansör konsolları ve asansör ekipman ve yedek parçaları konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Çınar Asansör olarak, yüksek düzeyde kaliteli, estetik, yenilikçi çözümler ile asansörlerin tasarım aşamasından montaj ve bakım aşamasına kadar müşterilerine destek sağlamaktayız.

Modern teknolojinin gereksinimlere, uygun çözümler üretip, hayata geçirilmesi için ekiplerimizi sistematik süreçlerde eğiterek, en iyi ekipmanlarla donattık. İyi insanlardan seçilmiş ekiplerimiz, aralıksız ve esnek çözüm üreten, ileri düzeyde uzman mühendis ve teknisyenlerdir. Önleyici ve koruyucu, verimliliği ve güvenirliliği sağlamak için, uygulanabilir programlar geliştirdik. İhtiyaca yanıt verecek, özelleştirmelerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını planlayabilmekteyiz. Hizmet kalitesinin yanında, asansörlerin en önemli konusu güvenlik faktörüdür. Performansımızı her düzeyde güvenliğiniz için sürekli artırmaktayız. Güvenlik bizim için öncelikli temel kural olup, hiçbir zaman başkalarını ilgilendiren bir konu değildir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek