TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
215 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: İkitelli O.S.B. Demirciler San. Sit. C5 Blok No:252 Başakşehir / İstanbul
  • TELEFON: 0212 671 61 54
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

DAS Asansör

Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe yaptığımız projelerle kapasitemizi ve hedeflerimizi her geçen gün artırmaktayız. Uzun yıllar sektörde haklı şöhreti ile hizmet vermekte olan DAS ASANSÖR her türlü elektrikli, hidrolik, insan, hasta, yük asansörlerinin ve yürüyen merdivenlerinin montaj, bakım ve modernizasyonunu kapsayan tüm süreçlerde zirvededir. Kendinden aldığı gücü yaptığı doğru yatırımlarla güvene dönüştürmüştür. Satış ve teslimat sonrası periyodik bakım hizmetleri yanında verdiği “Garanti Güvencesi” ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

Misyon – Vizyon

MİSYONUMUZ; DAS ASANSÖR sahip olduğu uluslararası kalite ve güvenlik standartlarını, üstün teknoloji ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ürün çeşitliliğinin yanına güvenilirlik ve kalite anlayışını da ekleyerek hizmet vermeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ: Teknolojinin geldiği son noktayı göz önüne alırsak M.Ö. yük taşıma, korunma ve savunma amaçlı kullanılan dolapların günümüzde içerisinde LCD ekranların bulunduğu, müzik dinletme özelliği olan hatta birçoğuna görüntü özelliği de eklenen asansörlere dönüşmüştür. En öne mlisi de yüksek yapıların temel ihtiyaçlarından birisi olduğu, su götürmez bir gerçektir. Bu gün asansör; işyerlerinde, evlerde, okullarda, hastanelerde son derece önem taşımaktadır. Hal böyle olunca DAS ASANSÖR en temel ihtiyaca dönüşen yürüyen merdiven ve asansör sistemlerine her gün yeni bir özellik ekleyerek gelecekte de güncel teknoloji kullanımı ve güvenilirliği ile hizmetlerine devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ: Hizmet çeşitliliği, gününde teslim, kaliteli üretim öncelikli ilkemiz. Müşterilerimizle güven ve samimiyet üzerine kurulu bir iletişim ile sürekli memnuniyeti sürdürmek ve bu değerleri kaybetmemektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek