TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
206 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Salim Demir
  • ADRES: Ulukavak Mah. Sarılık 9. Sok. No:5/A ÇORUM
  • TELEFON: (0364) 270 10 11
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ÇORUM

FİRMA HAKKINDA

YENİ DİZAYN ASANSÖR olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz. Şirketimiz, asansör, inşaat, bina yönetimi sektörlerinde hizmet vermektedir.

Firmamız, tüm projelerinin teslim sonrası başlayacak olan, Teknik Destek konularında müşterilerine %100 Memnuniyet esasına dayalı olarak hizmet vermiş ve bu konuda sürekli altyapısını güçlendirmiş bir şirkettir.

Sahip olduğumuz tüm kaynaklarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanıyoruz. Çağımızın teknolojik gereklerini yerine getirerek,  yaşam alanlarınız için en yüksek verimde projeler üretiyoruz. Yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet ediyoruz. İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını bir arada sunarak, tüm projelerimize uyguluyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam ediyoruz.

Şirketimizin  başarısındaki  en  önemli  etken  olan çalışanlarımıza , tedarikçilerimize ve yıllardır şirketimize gösterdikleri güvenden  ötürü  müşterilerimize  teşekkürlerimi  sunarım.

YENİ DİZAYN ASANSÖR
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Salim YILDIRIM

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek