TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
402 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Abdulhalik Renda Mah. Ankara Cad. No:234/A - Çankırı
  • TELEFON: 0 444 60 29
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kırıker Metal 1978 yılından bu tarafa sürekli büyüyen gelişen tezgahlarında, atölyelerinde metale sizlerin istediği biçimi, dizaynı vermektedir. Yıllardır sizlerin beklentileri ve ihtiyaçları doğrulta Kırıker Metal 2003 yılından beri ürünlerinden bekleneni daha hızlı daha ekonomik yollarla ve kaliteli olarak imal etmektedir. Siz müşterilerimize ürünlerimizi süratle ulaştırmak hedefiyle konusunda daha uzmanlaşmış, üretim unsurlarını hedefe yönelik çeşitlerini azaltarak en iyisini üretmek ilkesi ile asansör kapısı, kabini, ağırlık şasesi ve konsol üretimine yönelmiştir.Müşterilerimizden almış olduğumuz beğeni ve destekle her yıl üretim kalitesini ve kapasitesini büyütmektedir.

Kırıker Metal olarak müşterilerimizden aldığımız destek ve ürünlerimizden duyulan memnuniyetten dolayı cesaretlenerek 2006 yılında KIRIKER METAL ASANSÖR SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ünvanını alaraksektörde yolumuza devam ediyoruz.

Üretimimizden duyulan memnuniyet neticesi DOORLIFE adı ile ürünlerimizi yurdun dört bir yanına ve dünyaya sunmaktayız.Gerek yurt genelinde gerek yurt dışında tanına ve güvenilen bir marka olma yolunda ilerlemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize istedikleri ebatlarda donanımda, renkte ve modelde asansör kapıları imal etmekteyiz.

 

Kırıker Metal Asansör San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak öncelikli hedefimiz kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyetidir. Öyle ki ürettiğimiz her kapı dünyanın neresinde olursa olsun bizim kapımızdır.
✔ Hammadde olarak tesislerimize giren ürünlerin işlenmesi ile başlayan üretim süreci satış sonrası sunacağımız hizmetle devam etmektedir. İlkemiz tek seferde bunu biz imal ettik diyecek kadar hatasız imalat yapmak, satıştan sonra ise tam bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu anlamda müşterilerimizin özel istekleri, ürün bekledikleri performansın ne olduğu değerlendirilerek gerektiğinde özel çözümler üretmek, üründen kaynaklı her sıkıntıda ürünümüzün arkasında müşterilerimizin yanında olmaktır.
✔ Her ürettiğimizin arkasında durmakta ne zaman nerede olursa olsun gerekli teknik, teknolojik desteği sağlayarak sıkıntıları soruna dönüştürmeden, en hızlı şekilde çözümler sağlamak, müşterimizi hatta son kullanıcımızı memnun etmektir. Tüm çalışanlarımız sorunlara sadece ve sadece çözüm odaklı olarak yaklaşmakta ve çözüm hedeflemektedir. Bizler ancak ürettiklerimiz ve verdiğimiz hizmetle gurur duyabilir ve mutlu oluruz.
 ✔ Bu anlamda tüm çalışanlarımızı bilinçlendirmek, sürekli eğitimler ve seminerler vermek, tezgah başında değil eğitimli çalışanlarımız ile imalat yapmaktayız. Her bir Kırıker çalışanı sorumluluğunun farkında en iyiyi en hızlı en hesaplı yöntemlerle ve en kaliteli malzeme ile üretmek zorunda olduğunu bilir. Satış sonrası beklentilerin karşılanmasının vazifesi olduğunun farkında olup kendini sürekli geliştirip yeniler.
✔ Sürekli yenilikçi çalışanlarımızın, müşterilerimizin önerileri ile araştırma geliştirme çalışmaları yaparak günümüz şartlarına uygun kaliteli üretim yapmaktayız. Zira amacımız taklit eden teknolojiden ve üründen ziyade taklit edilen yenilikçi, kesinlikle kaliteli, dayanıklı ve sorunsuz kapılar imal etmektir. Bu süreç hayalle başlayan, dinleyerek değerlendirilen araştırma geliştirme faaliyetleri ile belirlenen ve üretimle hizmete dönen bir süreçtir.
DOORLIFE Dostluğa, kalite ve güvene açılan kapılar…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek