TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
119 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Sanayi Mah. Özel Cad. No:97/A Dörtyol
  • TELEFON: 0 326 712 6061
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ HATAY

FİRMA HAKKINDA

Firmamız;

DÖRTYOL ASANSÖR sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylasmanin heyecanini duyar. Kurulduğu günden itibaren başta asansör sektöründe deneyimli başarılara imza atmıştır. Asansör konusunda uzman kadroya sahip olan Firmamız; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir. Asansör Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Siz hayal edin biz üretelim !
Asansör alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır.
Bu gün olduğumuz gibi yarında ilklere imza atarak sizlerin hizmetinde olacağız.
Hizmet anlayışımız; ürünü satıncaya kadar değil, Satış sonrasında da teknik destek olarak devam etmektedir

 
Misyonumuz;

DÖRTYOL ASANSÖR  Türkiye’nin bir parçası olma bilincinde, sürekli üretmenin peşinde koşan, sonuç odaklı çalışma prensibiyle hareket eden, sektörünün önde gelen ve saygın kurumlarından biridir.

Kurumsal sosyal sorumluluğunun bilincinde olan Dörtyol Asansör, odaklandığı her iş ve projeyi başarıyla ve zamanında tamamlayan, oluşturduğu iş gelenekleri, sağlam teknolojik ve insan kaynağı yapısı, rekabet gücü ve herkesçe kabul görmüş kurumsal değerleri ile dün olduğu gibi, bugün de adından sıkça söz ettirecek ve başta özdeş olduğu Türkiye ve tüm yaşam alanlarına katma değer sağlamaya devam edecektir.


Vizyonumuz;

DÖRTYOL ASANSÖR  Türkiye çapında ölçekli firma yapan en önemli özelliği, çevre bilincinin yüksek ve toplumsal değerlere saygılı olması ve bu vizyonunu evrensel ilkelerle besleyebilmesidir.

Farklılıklar üreterek kalıcı üstünlükler sağlamak, daimi amacımız olacaktır.


Kalite Politikamız;

DÖRTYOL ASANSÖR  tüm çalışanlarının aktif katılımıyla sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder.

Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım temrin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.


Değerlerimiz;

*Çalışanlar insiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir.
*Şirketimizin uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.
*Yapılan işler kaliteli ve sistemli şekillerde gerçekleştirilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek