TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
222 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüsnü Duran
  • ADRES: Barış Mahallesi Atatürk Bulvarı Beylik Özenkent C Blok D-3 Beylikdüzü İstanbul
  • TELEFON: 0212 855 50 80
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kalite her geçen gün daha da asina oldugumuz bir kavram oluyor. Ancak, toplumda kalite denince ilk akla gelen belli standartlara uyan, güzel, gelismis, gibi sifatlarin ötesidir, “kalite”. Kalite, kisaca, beklentileri asmak demektir. Bu tanimiyla da insanligin, sürekli gelismenin bir ifadesini içerir. Dinamik bir kavramdir. Çünkü, insanlarin beklentileri her karsilandiginda yükselme egilimi gösterir. Bu meyanda müsterilerimizin isteklerini karsilarken, beklentilerin ötesinde hizmet verebilmek bizler için ticari degerlerin ötesinde bir anlam ifade etmektedir. Günümüz sartlarinda kalite, yüksek mali degerlerle ifade edilen bir ölçü birimi gibi anlasilmaktadir. Drlift Asansör olarak bu anlayisin ötesinde bir hizmeti, düsük maliyetler ile, en kaliteli ürün ve hizmeti sizlere sunmaktir.

Siz degerli müsterilerimize, kalite kavramini hizmet aldigi tüm alanlarda eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt ediyor, kalite kavraminizi yeniden sekillendirmeye talip oluyoruz. Yüksek kalite hizmet bir çok firma için ayricalik olarak algilanir. Drlift Asansör´de kalite standarttir. Süreç yönetimi anlayisinda bütünü görebilme, kurumdaki süreç ekipleri ile birlikte çalisma anlayisiyla bilgi ve deneyimini kurumun dinamiklerine uygun olarak süreç iyilestirme ve yönetim anlayisina yansitabilmektedir. Drlift asansör ticari faaliyetlerindeki süreçleri kisaca incelersek; pazarlama sürecinde en ideal çözümü üretmek, teknik süreçte en güvenilir projeyi hazirlamak, satin alma sürecinde en kaliteli ürünleri kullanmak, montaj ve bakim sürecinde konusunda uzman ekiple çalismak, finansal süreçte müsteri odakli çözümler üretmektedir.

DRLİFT ASANSÖR yaratıcılığı, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek