TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
341 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Bey
  • ADRES: Yedieylül Mah.1002 Sk. No:8/B Merkez/AYDIN
  • TELEFON: 0 256 226 29 49
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ AYDIN

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2007 yılı sonlarında asansör teknoloji ve gelişmesine uyum sağlamak amacında olan, asansör sektöründe uzun yıllar deneyim ve tecrübeleri bulunan uzman kadromuz ve teknik bilgi birikimlerini EGE ASANSÖR çatısı altında birleştirmiştir.

     Firmalarımız hali hazırda Merkez  AYDIN  olmak üzere ,Ege bölgesinde faaliyetlerine devam etmekte olup,tesis etmiş olduğu ve tesisi devam eden asansörlerde tesis sonrası süratli ve kaliteli servis kadrosu ile Asansör kullanıcılarına sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir.

     Firmamız Asansör sanayi konusunda Avrupa ve Dünya üzerindeki gelişmeleri titizlikle takip ederek, üretim tesislerinde çok amaçlı ve yüksek hızlı tam otomatik kapılı asansörlerde dahil komple asansör taahhüt, pazarlama, üretim ve tesisi yapmaktadır.

     Ayrıca firmamız TSE şartlarına uygun TSE ve TSEK Kalite belgeli, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İmalat ve Garanti belgelerine haiz asansör tesisleri ve tesis sonrası bakım hizmetleri ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

     Ulaşmış olduğumuz kaliteli hizmet ve üretim anlayışımızı 2011 Yılı başlarında 2195 numaralı Akredite kuruluşun denetiminde sonucunda TSE EN ISO 9001-2000 Belgemiz ve 95/16/EC Asansör Direktifi ( Modül H ) göre “CE” kalite belgemizi tescil ettirerek sizlere sunmaktayız.

     Grubumuzun amacı inşaat sektörüne ve siz değerli müşterilerimize günün son teknolojik gelişmelerine haiz asansör tesislerimiz ve tesis sonrası güçlü servis kadromuz ile farklı hizmet getirmektir.

     Firmamız bu yazıyı sizlere sunmaktan öncelikle onur duymakta ve birlikte çalışılması halinde sizlere kaliteli hizmet vermekten şeref duyacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.