TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
213 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Bey
  • ADRES: Gümüşpala Mahallesi, E-5 Yanyol 1 (Londra Asfaltı) No: 34/A, 34310 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0212 590 34 21
  • FAX: 0212 590 34 22
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.elfasansor.com
  • E-POSTA: iletisim@elfasansor.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00-18:00
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMADAN TEKLİF İSTE
8+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gümüşpala Mahallesi, E-5 Yanyol 1 (Londra Asfaltı) No: 34/A, 34310 Avcılar/İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Asansör Bakım & Arıza & Montaj & Yenileme

Nitelikli Ekip, Nitelikli Ekipman, Nitelikli Servis Hizmetleri.

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamızİmalatMontajBakımRevizyon, ProjeÜretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Elf Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

Toplam Kalite Yönetimi ya da kısaca TKY olarak bilinen yöntem, müşteri ihtiyaçlarını yerine getirebilmek için kullanılan insan, iş, ürün ve/veya hizmet kalitelerinin sistematik bir yaklaşım ile tüm çalışanların katkıları ile sağlanmasıdır. Bu yönetim şeklinde uygulanan her süreçte tüm çalışanların fikir ve hedefleri kullanılmakta ve tüm çalışanlar kaliteye dahil edilmektedir.

Şık tasarımlı, problemsiz asansörler. Teknolojinin tüm nimetlerinin asansörlerinize uyarlanması kalite anlayışımızın bir ürünüdür.

Elf Asansör Hizmetleri öneri ve şikayetleriniz için E-posta formumuzu doldurarak yada iletisim@elfasansor.com adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.

NEDEN ELF ASANSÖR?

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet sürdüren firmamızİmalatMontajBakımRevizyon, ProjeÜretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır. Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Elf Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet ettiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir. Şık tasarımlı, problemsiz asansörler. Teknolojinin tüm nimetlerinin asansörlerinize uyarlanması kalite anlayışımızın bir ürünüdür.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.