TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
377 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Evren Sanayi Sitesi 1. Cadde 1. Sokak No:6 Eyyübiye/ŞANLIURFA
  • TELEFON: 0 414 357 62 20
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ ŞANLIURFA

FİRMA HAKKINDA

ELİT LİFT ASANSÖR İNŞ. SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ.

1996 yılında deneyimli kurucular tarafından kurulan ve yine konusunda uzman kadrolarla çalışmaya başlayan ELİT LİFT ASANSÖR İNŞ. SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ. hizmet anlayışı ve yaklaşımları günümüz gereklerine uygun şekilde sürekli revize ederek, ilk günkü heyecanı ile yolunda yürümüştür. İnşaat, sanayi ve turizm sektörleri hızla gelişirken, ELİT ASANSÖR talep edilenin de ötesinde alternatiflerle çözüm üretmeyi başarmıştır.Yüksek, hızlı ve özel donanım gerektiren asansörlerde ELİT ASANSÖR’ un uzmanlık haline gelmiştir.

Bütün bu çalışmalar yürütülürken, ELİT ASANSÖR, kalite ve güvencesini  TSE , ISO 9001 ve CE Belgesi ile tescillenmiştir.Bugün artık projelendirilmesinden üretim ve servis hizmetlerine kadar her bakımdan özel hizmet sunulmasını gerektiren hastahaneler, idari hizmet binaları,turistik tesisler ve iş merkezlerinin tercihi ELİT ASANSÖR olmaktadır.

Portföyümüzde yer alan kurum ve kuruluşlarda çalışmak, bizleri işimizi sürekli geliştirmeye yönlendirdiğinden mutluyuz.Bizim için olmazsa olmaz kavramlar var; emniyet, estetik, uzun ömürlülük ve müşteri memnuniyeti, ELİT ASANSÖR olarak çalışmalarımızda benimsediğimiz kalite anlayışımızı, bu dört ana unsur üzerinde temellendirdik ve bu şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

Kaliteli ve güler yüzlü uzman kadromuzla süre gelen ticaret yaşantımıza  2011 yılı itibariyle Asansör Malzemeleri Satışını da ekleyerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını yanıt vermeye devam ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.