TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
457 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÖMER BEY
  • ADRES: MERKEZ: İNÖNÜ MAH. ULUSU CAD. NO:81/B-D ATAŞEHİR/İSTANBUL ŞUBE:4 EYLÜL MAH. YILDIRIM BEYAZIT CAD.NO:41-42 SİMAV/KÜTAHYA
  • TELEFON: 0 (850) 302 0512
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ KÜTAHYA

FİRMA HAKKINDA

Asansör Firmaları Arasında 20 Yıllık Tecrübe
Tüm asansör modelleri konusunda hizmet veren firmamız sektör içerisinde lider konumda yer alır. Müşteri memnuniyet ilkesini de benimseyen firmamız yasal hizmet içeriği ile destek verir. Sizde bulunduğunuz alan için asansör temini konusunda kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Hizmetlerimiz geniş kapsamlı olarak verilmekte olup montaj, revizyon, arıza, motor sorunları ve diğer tüm detaylarda güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kişilerden oluşur. Buna bağlı olarak da ilgili montaj veya arıza hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur. Sizde tercih ederek en iyi hizmeti alabilirsiniz.
Firmamız yürüyen merdiven sistemleri konusunda da çalışmalar yapıyor ve bulunduğunuz alanın konfor düzeyini maksimum seviyeye çıkarıyor. Bu tarz sistemlerin güvenilir bir şekilde çalışması ve montajının en iyi şekilde yapılması gerekir. Firmamız bunun bilincinde olarak hizmet vermekte ve her detay garanti kapsamında sunulmaktadır. Asansör sistemleri ve diğer tüm detaylar en yeni teknoloji alt yapısı sunularak size ulaştırılır. Sizde bu farkı firmamızla yaşayabilir ve profesyonel bir destek alabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.