TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
384 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: 19 Mayıs Mah. Gürsoylu Sok. Gültekin Çıkmazı 3/67 Kadıköy / İstanbul
  • TELEFON: 0 216 31 31 444
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

EMAK Asansör ve İlgenler ltd. şti. kurucusu Nuh İlgen.

Emak, Kayserideki 20.000 m2 alan üzerine kurulu 10.000 m2 kapalı fabrikasında dünya standartlarında üretim yapan, ürünlerini Yurt içi ve Yurt dışı pazarlarında sunan ,gerek mühendis kadrosu ile gerekse tecrübeli çalışanları ile  Asansör sektöründe bir Türk markasıdır.

EMAK; özel yapılar için, yüksek deneyimli mühendis ve mimar kadrosuyla asansör tasarım, üretim ve montajını yapmakta, servis imkanı sunmaktadır. Makina dairesiz asansörler, hidrolik asansörler ve klasik aktarmalı sistemler kullanmaktadır. Asansörler her ihtiyacınızı karşılamak üzere farklı ölçü ve hızlarda üretilmektedir.

EMAK her türlü uygulamalarınız için 2 duraklı asansörlerden yüksek hızlı grup sistemlerine kadar çok geniş çözümlere sahiptir. Müşterilerimizin, üretim-montaj ve bakım sırasında oluşan istek ve beklentilerini Avrupa normlarıyla ve EN 81 standartlarına sahip asansörler ile cevap vermektir.

EMAK asansör tesis ettiği asansörlerde bina trafiğine cevap verecek şekilde kontrol edebilen, bütün fonksiyonları kart üzerinden programlanabilen, hata kaydı bulunan ve hız kontrollü asansörlerde ara hız fonksiyonu bulunan Avrupa normlarında üretilmiş ve geliştirilmiş teknolojiler kullanmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.