TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
232 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: 1777 / 1 Sokak No: 9 / B Karşıyaka İZMİR
  • TELEFON: 0 232 382 77 19
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Firmamız ERDAL ASANSÖR kendi sektöründe 22 yılı aşkın bir süredir, teknolojinin en yeni verilerini ve ürünlerini kullanarak, inceliklerinden yararlanarak, arkasında memnun müşteri desteği ile öncü çizgisinden taviz vermeden yolunda yürümüş, kaliteyi ve güveni birleştiren ismin altına imzasını atmıştır.
Firmamız kullanıcısına TSE belgeli bir kurumla çalışmanın kolaylığını ve güvenini sunmuş, ürünlerini projelendirmiş, 24 saat teknik servis veren, halkla ilişkiler destekli departmanı ile eksiksiz, satış sonrası hizmetlerini sunmuş ve de aranılan marka olmuştur..
Firmamızın amacı koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bizim için memnuniyet ise firmamızı sadece kendi tanıtımlarımızla değil; müşterilerimizin, temsilcilerimiz gibi bizleri tanıtması ve tanıdıkları dostlarına ERDAL ASANSÖR’ü  tavsiye edebilmesidir. Kaliteli üretimi daima ön planda tutmak ve sürekli olarak geliştirmek ve lider firma olmak, firmamızın değişmez hedefi olmuştur. ERDAL ASANSÖR’ü  bugüne kadar getiren lider vasıflar ve öncü tavrı bugünden sonra da devam edecektir.
Firmamız bünyesinde, tüm binalarda kullanılacak, 320 kg.’ dan 8000 Kg.’ a , 0.40 m./sn’ den 3 m./sn. hıza kadar; insan, yük, otomatik, hidrolik, panoramik, monşarj, sedye asansörü TSE ve asansör yönetmeliği  şartlarına uygun olarak bakımları yapılmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek