TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
735 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Taşliman Mah. Ahmet Sürgün Cad. Gündoğan Sitesi B Blok No:17 Çınarcık / YALOVA
  • TELEFON: 0 226 245 79 01
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ YALOVA

FİRMA HAKKINDA

Ergüven Asansör

Çok sayıda insanı aynı anda etkileyebilecek bir alanda hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz, üslubumuz, iş yapma biçimimiz ve sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi gaye edindik.

Teknolojik gelişmeleri takip eden, kalite sorumluluğu ve devamlılığı ilkesiyle çalışan, asansör konusunda bilgi birikimine sahip eğitimli elemanlar yetiştiren ve buna paralel olarak prestijli projelere imza atan bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktayız.

Firmamız profesyonel ve tecrübeli ekibiyle verimli entegrasyon süreciyle beraber sizin için hizmet etmeye hazır olacaktır. İşiniz için en uygun asansör en memnun edici bir şekilde temin edilip montaj işlemi gerçekleştirilecektir. Bunun yanında özenli bir çalışma ile gerekli planlamalar yapılarak düzgün bir şekilde ölçüm işlemleri yapılıp asansörünüzün en ideal çalışması adına gereken her şey firmamız tarafından yapılacaktır.

Ergüven Asansör Kişilerin hayatını kolaylaştırmak, zaman ve mekandan en etkili şekilde yararlanmak için emniyet, kalite ve güveni siz değerli müşterilerimize sunar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.