TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
250 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Şehitler Mahallesi Turan Çelik Caddesi No: 61 Kars
  • TELEFON: 0474 225 2050
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KARS

FİRMA HAKKINDA

ERVO ASANSÖR olarak geçmişi 2003 yılına uzanan, 2015 yılı itibari ile de faaliyetlerine başlamış olan firmamız; asansör sektöründe her türlü elektrikli hidrolik, insan, hasta ve yük asansörleri, yürüyen merdiven sistemleri için tasarım, montaj, periyodik bakım ve servis hizmeti vermektedir. Konusunda uzman, genç ve dinamik kadromuz, modern bakış açımız, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu hizmet anlayışımız ile çalışmalarımıza hız kesmenden devam etmekteyiz. Firmamız müşterilerin her türlü sorununda kaliteli, estetik ve yenilikçi çözümler sunmakta, hızlı bir şekilde destek sağlamaktadır. Firmamız ilkelerinden taviz vermeden büyümeyi hedeflemektedir. ERVO ASANSÖR; orijinal ürün, ileri teknoloji, titiz işçilik, kaliteli hizmet anlayışı ve referanslarıyla müşteri tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Hizmet kalitesinin yanında, asansör sektöründe en önemli husus; güvenlik faktörüdür. Hizmet ve ürünlerimizde kullanmakta olduğumuz malzeme ve ekipmanlarda birincil önceliğimiz; asansör kullanıcılarının can ve mal güvenliğinin sağlanmasıdır.

 

Misyonumuz: Asansör sistemleri kullanılarak, insan ve malzemelerin Ervo Lift Asansörleri ile, sorunsuz ve güvenli taşınmasını sağlamak.

 

Vizyonumuz : Taşıma sistemlerinde; kalite, güvenlik, ve hizmet mükemmelliği ile; Kars ve Dogu Anadolu bölgesinde herkesçe tercih edilen lider asansör firması olmak.

 

Hizmet Politikamız : Müşteri ihtiyaç, tercih ve beklentilerini analiz edip, alanlında iyi eğitilmiş personelimiz ile kaynaklarımızı etkin kullanıp, sistemimizi ve ürünlerimizi gözden geçirip, alınan geri bildirimler neticesinde sürekli iyileştirmeler yaparak, kalite ve teknolojide öncü, bölge pazarında lider, ürünlerinin güvenliği, konforu ve estetiği ile daima müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın hizmet politikasıdır.

 

Kalite Politikamız :Müşteri memnuniyeti temelinde teknolojik gelişmeler doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizde konfor, güvenilirlik ve dayanıklılık esasları kalite politikamızı belirlemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek