TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
203 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Evren Bey
  • ADRES: Sırasöğütler Mahallesi, 1663 / 7. Sokak No:10, B/8 Darıca, Kocaeli
  • TELEFON: 0533 722 30 22
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

ETN Mühendislik olarak Asansör sektöründe 10 yıldır kazandığımız tecrübeleri, kendi bünyemizde toplayarak en önemli sermayemizin insan kaynağımız olduğu farkındalığı, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerini düstur edinerek, müşteri memnuniyeti ve işimizde daima en iyi olmak hedefi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında yolcu, yük ve sedye asansörünün tasarımı, imalatı, montajı, mevcut asansörlerin modernizasyonu, 7/24 asansör servis ve bakımı, yürüyen merdiven montajı, engelli, yemek ve araç asansörü gibi özellikli asansörler ile hidrolik asansörler bulunmaktadır.

Hizmetlerimizi TSE 2014/33/AB Asansör Yönetmeliği-Ek X Modül B+E ve TS-EN-ISO gereklerine ve TSE EN 81 20/50 Ekim 2014 standartlarına uygun kalite belgeleri ile sunuyoruz.

Asansörlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda son teknoloji ve standartlara uygun olarak zarif iç dekorasyon, sarsıntısız ve sessiz seyir, düşük karbon ayak izi özellikleri ile üstün nitelikli olarak hazırlayıp kullanımınıza sunuyoruz.

Siz de asansörünüzden daha fazla güvenlik, rahatlık ve konfor sağlamak istiyorsanız size özel sunacağımız çözümlerimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek