TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
280 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Salih Duymuş
  • ADRES: PATLANGIÇ MAH. PATLANGIÇ ÖLÜDENİZ CAD. NO:52/A MAVİKENT ASANSÖR FETHİYE
  • TELEFON: 0 (252) 612 0099
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Mavikent Asansör Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti, 2016 yılında İzmir’de faaliyete geçmiştir. Elektromekanik Taşıyıcılar Bölümü’nden mezun olan Salih Duymuş ve Ahmet Duymuş tarafından kurulan firma, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren güvenlik ile ilgili kriterlerinden ödün vermeden hizmet vermektedir. Firmanın temel çalışma prensibi, müşteri memnuniyeti odaklı ve hızlı servis ağıyla, kusursuz bir hizmet sunmaktır.

MaviKent Asansör, bu prensipler doğrultusunda hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte ve sektöründe fark yaratan bir firma olarak adından söz ettirmektedir.

Başarımızı, sahip olduğumuz teknik bilgiyi ileri teknoloji ve profesyonel iş anlayışı ile buluşturmamıza borçluyuz. Personelimizin tamamı, ilgili bölümlerden mezun, mesleki yeterliliğini gerek resmi olarak gerekse çalışma biçimiyle kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.

Ege bölgesinin tamamında asansör montajı, revizyon, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca, engelliler için asansör platform montajı da yapıyoruz. Yürüyen merdiven ve yürüyen yolların montaj ve servis desteği de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamız:

TSE 12255 & 13015 Yeterlilik Belgesi,

Avrupa Normlarına Uygunluk CE Belgesi,

Modül B+E Revizyon,

Montaj Yapabilirlik Belgesi’ne sahiptir.

Bununla birlikte, Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği’nin 140 no’lu üyesidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.