TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
378 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Furkan Mehmet Bağcı
  • ADRES: Yenimahalle Mah. General Kani Elitez Sok. No: 33/A Bakırköy, İstanbul
  • TELEFON: 0505 222 20 92
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

ASANSÖR BAKIMI VE SERVİSİ

Asansör bakımı önemlidir!

Asansör kullanılan yapılarda, yöneticilerin konuya gerekli hassasiyeti göstermesi kanunlar çerçevesinde zorunludur.

Asansörler elektronik ve mekanik cihazlardan oluşan sistemlerdir. Her türlü yapı malzemesi gibi, asansörde de kullanılan ürünlerin kullanım ömrü vardır. Ve yine her elektronik ve mekanik cihaz gibi çeşitli nedenlerle arıza yapabilmektedir.

Bakım, asansörün sorunsuz ve güvenilir çalışması için önemli bir faktördür. Bakımı yapılan asansörlerde, bakımı yapılmayan asansörlere oranla çok daha az arıza oluşmaktadır.

Can ve mal güvenliğiniz için öncelikle TSE-HYB belgesine sahip,  CE ve İSO kalite standartlarını müşterilerine sunan profesyonel firmalardan hizmet almanız önemlidir.

Biz Fmb Lift olarak, projelendirmeden, montaja, revizyondan bakıma kadar olan tüm süreçler için gerekli olan yeterlik ve kalite belgelerine sahip, sadece asansör ve asansör teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir kuruluşuz.

Güvenliğiniz önceliğimiz anlayışıyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

YAKLAŞIMIMIZ:

 

Arıza: 7/24 hizmetinizde olan arıza ekiplerimizle asansörlerinizi daima güvenli ve hizmetinize açık tutmayı amaçlıyoruz.

Bakım: Yetkili ve konusunda uzman personelimizle asansör mevzuatı standartlarına uygun bakım hizmeti veriyoruz.

Modernizasyon: Teknolojinin gelişimine paralel olarak, asansörlerimizin güvenlik ve konfor seviyelerini standartların istediği düzeye yükseltiyoruz.

Montaj: Bünyemizdeki yetkili ve konusunda uzman teknik ekiplerimizle her türlü asansör montajının projelerinize entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Enerji ve Çevre Duyarlılığı: Hizmet verirken doğaya ve çevreye duyarlı ekiplerle çalışmaya, enerji verimliliği yüksek ürünler kullanmaya üstün gayret gösteriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek