TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Yetkilisi
  • ADRES: Bayraktar Bulvarı Kıble Sok No:29 Serifali Mahallesi - FUPA Plaza Ümraniye İstanbul
  • TELEFON: 0 216 5279860
  • FAX: 0 216 5279868-69
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.fupa.com.tr
  • E-POSTA: info@fupa.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMADAN TEKLİF İSTE
6+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Bayraktar Bulvarı Kıble Sok No:29 Serifali Mahallesi - FUPA Plaza Ümraniye İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1988 yılında kurulan firmamız, asansör malzemelerini Ortadoğu ve Avrupa’ya ihraç eden Türkiye asansör sektöründeki ilk önemli firma olmuştur. 1994 yılında ihracat için geliştirdiği özel ürünlerin imalatına başlamasıyla beraber, ihracat çalışmalarına yeni bir yön vermiştir.

1995 yılından sonra Avrupa’nın önde gelen asansör firmalarıyla mümessillik anlaşmaları yaparak Türkiye ve dış piyasalara sunduğu ürün yelpazesini ithalatlarıyla genişletmiştir. Mümessili olduğu firmalar: Alberto SASSI / İtalya, Alberto SASSI / İspanya, Fermator / İspanya, Gustav Wolf / Almanya, Daetwyler / İsviçre, Monteferro / İtalya, Dynatech / İspanya, PFB / İtalya’dır. Daha sonra İstanbul Tuzla Serbest Bölgede şube açarak ticaret hacmini arttırmıştır.

2002 yılı sonlarından itibaren ihracata yönelik yeni ve çok kapsamlı imalat çalışmalarına, son teknoloji üretim makine yatırımlarıyla başlayan firmamız, 2003 yılı ortalarında yeni tesislerinde seri üretim imalata geçmiştir. Aynı tarihlerde ISO ve daha sonra iki farklı tipte ürettiği kilitler için CE belgelerinin alınmasıyla beraber ihracat çalışmalarına ürün çeşidi ve pazarını genişleterek artan bir trendle devam etmiştir.

Hali hazırda imalatındaki ürünler: Otomatik Kat ve Kabin Kapıları, Yarı Otomatik Kapılar, Kabin, Katlamalı Kapılar, Kapı Kilitleri, Kapı Amortisörü, Kat ve Kabin Kasetleri, Kapı Açma Manyetiği, Kat ve Limit şalterleri, Mekanik & Elektronik Aksamlardır.

Firmamız 2006 yılında Komple Paket asansör konusunda çalışmalarını kendi markası olan FuPack ile daha ileri düzeye taşımıştır. Ayrıca müşterilerine komple paket temini dışında özel projeler için danışmanlık ve mühendislik desteği de vermektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek