TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
208 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: FIRAT MAH.174 SOK. YALIN KILIÇ 3 APT. ALTI METROPOL, 00121 Kayapınar/Diyarbakır
  • TELEFON: 0412 257 3565
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ DİYARBAKIR

FİRMA HAKKINDA

2000 yılında kurulan Göz Lift Asansör kat ve kabin panelleri üretimi yapmaktadır.

Sektörde 16 yılı aşkın iş tecrübesi bulunan firmamız, Gözlift markası ile müşterilerine kaliteli ve düşük maliyetli ürünleri sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Yüzyıl iş dünyasında benzer iş alanları girişimciler tarafından açılmakla ve hedef kitleye birçok tercih seçeneği sunulmaktadır.

Ancak bu zorlu rekabette sadece kaliteli ürün arzı yetmemektedir. Bilinçli bir hedef kitlenin beklentileri de büyük olacaktır.

Asansör sektöründe uzun yıllar boyunca hizmetleriyle değer kazandırmış olan firmamız, 2000 yılında Gözlift Asansör adıyla müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Asansör yedek parçası, asansör buton ve butoniyer imalatı, kabin ve kat butonları imalatı alanında sektörüne değer katan Gözlift Asansör,

“ yükselmenin başlangıç noktasından” hareketle ürünlerine ‘Gözlift damgasını vurmuş ve markalaşma yolunda ilk adımı atmıştır.

Estetik ve uyum Gözlift Asansör için önem arz eder. Özgün tasarımlarıyla, uyum mantalitesinin her alana girdiği bu yüzyıla Gözlift Asansör, ürünlerinin işlevselliği ve kalitesiyle rekabetten kartı çıkmış ve çıkmaya da devam edecektir.

Gözlift, ürünlerini garanti kapsamı altına almış ve müşterilerine teknik destek sağlamayı firma kültürüyle bütünleştirmiştir. Gözlift, iş disiplinine önem verir.

Sektöründeki gelişim ve değişimleri firmasıyla bütünleştirmekten gurur duyar, Hedef kitlesine sunduğu ürünlerle müşterilerinin bakış açısını genişletip, kalite standartlarını yükselten ulusal bir firmadır.

Gelecekle ilgili hedeflerini geniş tutarak uzun yıllar boyunca müşterilerinin desteği ve güveni sayesinde de hizmet vermeye devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek