TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
348 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SONER GEÇGEL
  • ADRES: Çavuşoğlu Mah. Özel Cad. No:18/1 Kartal / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 216 353 36 68
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2001 yılında İstanbul Anadolu Yakasın’da GÖZDE ASANSÖR GIDA VE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adıyla kuruldu.
2003 Yılında İstanbul Avrupa Yakasında şubemiz açıldı. 2007 yılında yeniden yapılandırmaya giden firmamız Kocaeli’de şirketleşerek GÖZDE ASANSÖR GIDA VE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ adıyla hizmetlerine devam etmeye başladı.
GÖZDE ASANSÖR olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Sizlerin güvenine layık olmaktan ve sizlerin desteğiyle sürekli büyümekten son derece onurlu ve gururluyuz.

Vizyonumuz;
Asansör sektörü Türkiye’nin yükselen yıldızı olmaya adaydır. Asansörler günümüzde her an kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.
Özellikle yerel yönetmeliklerin güçlendirilmesi ve ulusal-uluslararası standartların etkin olarak uygulanması sektörde bilinci arttırmış olup asansörlerde güvenlik ve kalite arayışı ön plana çıkmıştır. Özellikle akıllı bina sistemlerine asansörün entegrasyonu aranılan özellikler arasına girmiştir. Tüm bu şartlar çerçevesinde asansör sektöründe kaliteli ürünler üretmek, maliyeti minimuma çekerek pazar payını arttırmak, standartlara uygun asansörler ve satış sonrası hizmetler oluşturmak en önemli unsurlardır. Firmamız eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek, aynı çerçeve doğrultusunda kaynak ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve emniyetli ürünler ortaya çıkartmak vasıtasıyla sektörün asansör firmaları arasında yer alacaktır. Tüm personelimizin katılımı ile kalite yönetim sisteminin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi için; personelimize sonsuz güven duymaktayız. Üretmenin, üretirken geliştirmenin hep birlikte tadını çıkartalım.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.