TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
457 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: İstiklal Mh. Lale Sk. No:3B Merkez/Afyonkarahisar
  • TELEFON: 0 272 216 3 216
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:09 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ AFYONKARAHİSAR

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Gürkan Asansör sektör tecrübesiyle kaliteli üretim ve servis politikasından ödün vermeden konusunda uzman mühendis ve teknik personeli ile bölgesinde birçok asansör projesine imza atmıştır. Asansör montajında kaliteli malzeme kullanılması montaj personeli tarafından montaj edilmesi de çok önemlidir.

İlkemiz; sağladığımız müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden çalışma prensiplerimiz ile çalışmalarımıza devam ederek asansör sektöründe iyi ve kaliteli ürünlerimizi, en hızlı sürede tecrübeli personellerimiz tarafından Türkiye ve Avrupa’nın kabul gördüğü standartlarda müşterilerimize sunmaktır.

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmeti ilke edinmiş olan GÜRKAN ASANSÖR, birinci sınıf ürünleri ve konusunda uzman servisi ile müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. Özellikle yaşlı, engelli ve tekerlekli sandalye kullanıcılarına yönelik tasarlamış olduğu merdiven tipi engelli aparatı ve engelli kaldırma platformu ile sektörde öne çıkan asansör firmalarından olmuştur. Bireysel müşterilerden, büyük müteahhitlik şirketlerine kadar geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

Sınırsız müşteri memnuniyetiyle çalışmalarını sürdüren firmamız, imalat, montaj, bakım ve proje konularında yüksek kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetine ulaşabilmek hususunda çalışmalarında gösterdiği performans ile tercih edilmektedir. Satış sonrası periyodik bakım ve işletme hizmetleri ile emniyet ve güvenli çalışmasını garanti etmektedir. Firmamızın amacı müşterilerimizin giderek kentleşen bir dünyada, binalarda daha güvenli, daha rahat ve konforlu hareket etmelerini sağlamaktır.

GÜRKAN ASANSÖR; müşterilerine sertifikalı yüksek kaliteli ürünleri tasarlayarak, Türkiye yönetmeliklerinde belirtilmiş olan tüm emniyet ve kalite gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmektedir. Bütün bu çalışmalar yürütülürken, GÜRKAN ASANSÖR, kalite ve güvencesini TSE, ISO 9001 ve CE Belgesi ile tescillenmiştir.

MİSYONUMUZ

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır.

Müşterilerimiz nezdinde güvenilir, rekabetçi ve taleplerine hızlı cevap veren bir işletme olmaktır.

Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır..

VİZYONUMUZ

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak,

Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması,

Çevreye, doğaya ve topluma saygı,

İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,

Tüm kaynakların verimli kullanımı,

Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,

Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.