TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
204 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Firma Sahibi
  • ADRES: Barış Mah. Hükümet Bulvarı Cad. No:49 Siirt
  • TELEFON: 0484 224 34 49
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ SİİRT

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

1998 yılında asansör montaj ve bakım firması olarak kurulan öz yörükoğlu Asansör 2012 yılında ise firmamızın ismini Has yörükoğlu Asansör olarak değiştirip yolunu kaldığı yerden devam etmektedir. Yörükoğlu Asansör, Yılların tecrübesi ile asansör uygulamalarıyla asansör sektörüne hizmet etmektedir.. Malzeme temininden, montajdan bakım aşamasına kadar kalite kontrolden geçmektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak için teslimatlarını hızlandırmak firma hedeflerindendir. Yörükoğlu Asansör, sektöründe lokomotif firma olarak görev üstlenmiştir. “Dünya Pazarında Biz de Varız” sloganı ile Asansör sektörünün önde gelen firmalardan biridir.. Yörükoğlu Asansör her aşamada müşterilerinin her zaman yanındadır.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm asansör hizmetlerinde, insan hayatına sonsuz saygı duymak, yetenekli ve deneyimli ekibimizle sizlere ekonomik, mükemmel hizmet sunmak ve sizlere layık bir şirket olmak.

Misyonumuz

1998 yılında Siirte asansör sektörüne dahil olan öz yörükoğlu asansör montaj bakım ve revizyon alanlarında hizmet vermiştir. 2012 de ise firmayı devralan Refik Beyhan firmanın adını has yörükoğlu asansör olarak değiştirip hizmetleri iki katına çıkarmıştır. Hizmet alanı olarak başta siirt ili ve çevresi, güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgeleri olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Bünyesinde 25 ‘in üstünde personel ve taşeron ile yoluna devam etmektedir. Firmamız Asansör sektöründe teknolojinin en yeni verilerini ve mamullerini kullanarak müşteri memnuniyeti odaklı çizgisinden ödün vermeden günümüze gelmiştir. Kalite hedeflerini yüksek tutan firmamız, konusuyla ilgili bütün kalite belgelerine haiz olup, bütün üretimlerimizde bu standartları uygulamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek