TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
957 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Yüksel
  • ADRES: NECİP FAZIL MAH.HAMZA YERLİKAYA BULVARI NO:68/2 (KASRI, LENA SİTESİ G BLOK ) ÜMRANİYE/ İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 540 61 87
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Şirketimizin kurucusu olan Ahmet YÜKSEL 1989 yılından itibaren değişik şirketlerde farklı görev ve sorumluluklarla asansör sektöründe işe başlamıştır. Gerek montaj aşamasında gerekse montaj sonrası hizmetlerle, ülkemizde ve yurtdışında bir çok projeyi başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu çalışmalar sonrasında kumanda tablosu, asansör makinası, montaj, bakım ve tüm imalat safhalarında deneyim kazanmıştır. Bu deneyimlerin bir sonraki aşamasında 2012 yılında “HGM Asansör” olarak kendi şirketini kurmuştur. Geçmişten gelen bilgi ve birikimin ışığında sektörde yepyeni bir anlayış ve kurumsallık adı ile yola başlamıştır.

HGM Asansör, geçmişin birikimlerini geleceğin teknolojisini kullanarak, kurumsal anlayışın ve sorumluluğun bilinciyle her türlü asansörün montaj, revizyon ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünleriyle müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmeti vermektedir.

HGM Asansör montaj sonrası bakım-onarım hizmetleri, 7/24 hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımları uygulamayı hedefleyerek sektörde öncü kuruluş olma yolunda ilerlemekte, disiplin ve yılların vermiş olduğu uzmanlık ve bilgi birikimi, tecrübeli montajcıları, bakım ve arızacıları ile hizmet vermektedir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.