TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
101 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Devrim Salman
  • ADRES: Şerifali MhTürker Cad. No 32 Yukarı Dudullu 34775 Ümraniye İstanbul
  • TELEFON: 0 216 540 77 81
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kısa sürede sektörde tanınan ve özellikle zor projelerde aranan bir marka olmayı başardık. Bugün giderek büyüyen müşreriyi portföyümüz ve başarı referanslarımızla hem yeni yapılarda, hemde eski yapıların modernizasyonunda her projeye özel farklı seçenekleri bir arada sunarak mimari ve estetik çözümler üretmeye devam ediyoruz.
Son teknoloji CAD ve CNC ile birlikte iş bitirme tekniklerini en iyi şekilde kullanarak, doğruluk ve kaliteden ödün vermeyen müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Toplam kalite anlayışımız, kalite ilkelerinden ödün vermeyen kararlı duruşumuz ile güncel ve sürdürebilir gelişmeleri müşterilemize doğru zamanda, doğru şekilde yansıtarak, bugün olduğu gibi yarında büyümeyi sürdüreceğiz.

Bize yıllardır her anlamda güvenen değerli müşterilerimize ekip ruhuyla üstesinden geldiğimiz en zorlu projelerdeki başarılarından ötürü çalışanlarımıza ve her konuda desteklerini bizden esirgemeyen işbirlikçi tedarikçilerimize bu yolculukta bizlere eşlik ettikleri için çok teşekkür ediyoruz

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× WhatsApp Hemen Destek